رکنا : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 13کیلو تریاک در عملیات ماموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خبر داد.

خانه این مرد تهرانی راز سری ای داشت ! / رازگشایی کرد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

   به گزارش رکنا به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ضرغام آذین" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی ارجاع چندین فقره شکایت و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از مواد فروشان سابقه دار جنوب تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران پایگاه هشتم این پلیس رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

وی در ادامه افزود: برابر اقدامات اطلاعاتی و پلیسی برروی سوژه ی مورد نظر مشخص شد متهم به تازگی یک بار مواد مخدر را از مرزهای جنوبی کشور تهیه و پس از انتقال آن به حومه ی تهران مترصد توزیع و فروش آن در محدوده جنوب پایتخت است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: به دنبال این موضوع ماموران بلافاصله ضمن هماهنگی با مقام قضائی عملیات خود را برای دستگیری متهم آغاز کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: بعد چندین ساعت رصد اطلاعاتی، متهم در حالی که در مخفیگاهش حضور داشت، دستگیر  و  در بازرسی از این محل 13کیلو  تریاک کشف شد.

سرهنگ آذین در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا ارجاع شد.