حوادث رکنا: رئیس کل دادگستری کردستان جزئیات بیشتری از موضوع خودکشی "هستی حسین پناهی" دانش آموز ده گلانی تشریح کرد.

جنجال هستی حسین پناهی دانش آموز 16 ساله در کردستان / او هنوز زنده است
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا؛ حجت الاسلام سیدحسین حسینی روز یکشنبه اظهار داشت: چند روزی است که در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های ضدانقلاب خبری منتشر شده که در آن ادعا شده یک دختر ۱۶ ساله دهگلانی با ضربات باتوم ماموران مجروح شده و به کما رفته است.

 

وی افزود: رسانه‌های ضد انقلاب بصورت وقیحانه با انتشار اخبار کذب و دروغ برای دعوت از مردم برای تجمع و اغتشاش، در صدد ایجاد ناامنی در جامعه هستند که در این مورد هم اعلام کرده اند دختر دهگلانی توسط ماموران مجروح شده است.

رییس کل دادگستری کردستان یادآور شد: هستی حسین پناهی ۱۶ ساله اهل روستای قروچای از توابع دهگلان روز چهارشنبه ۱۸ آبان سال جاری از دبیرستان محل تحصیل خود در دهگلان به قصد عزیمت به منزل در روستای محل سکونت، سوار مینی بوس سرویس مدرسه خاتم الانبیاء دهگلان شده است.

حجت الاسلام حسینی اضافه کرد: در مسیر برگشت به منزل، متاسفانه این دختر با وجود ممانعت همکلاسی‌ها و راننده، خودش را از مینی بوس به پایین پرت کرده است.

وی با اعلام اینکه هم اکنون حال عمومی این دختر دهگلانی مساعد گزارش شده است، ادامه داد: در بیمارستان کوثر سنندج اقدامات درمانی لازم انجام شده و در این خصوص پرونده‌ای هم در دادگستری استان تشکیل شده است.