سازمان هواشناسی جزئیات بارش برف و باران را در نقاط مختلف کشور اعلام کرد و از وزش باد و خیزش گرد و خاک در برخی مناطق خبر داد.

تداوم برف و باران در کشور
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مشرق، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که امروز (۲۶ بهمن) در مناطقی از جنوب غرب، مرکز، شمال شرق، شمال فارس، مرکزی، قم، شمال یزد، برخی مناطق استان‌های ساحلی دریای خزر و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز شامل سمنان تهران و البرز بارش باران و برف، وزش باد و در برخی نقاط رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

امروز شدت بارش در شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب و غرب اصفهان، شرق لرستان و شمال خراسان رضوی است.

پنجشنبه (۲۷ بهمن) در نوار شمالی کشور همچنین در استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس و بوشهر، جنوب اصفهان و یزد بارش رخ می‌دهد.

جمعه (۲۸ بهمن) در برخی مناطق فارس، شمال کرمان، خراسان رضوی، مازندران، گلستان و شمال خراسان جنوبی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود

شنبه و یکشنبه (۲۹ و ۳۰ بهمن) در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آرام خواهد بود.

طی ۲ روز آینده در جنوب، شرق و جنوب شرق، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در البرز ، تهران و سمنان در برخی ساعات وزش باد به نسبت شدید تا شدید همراه با خیزش گردوخاک در برخی مناطق پیش‌بینی می‌شود.

طی ۳ روز آینده خلیج فارس مواج خواهد بود.

وضعیت جوی تهران در ۲ روز آینده

آسمان تهران فردا (۲۷ بهمن) کمی ابری تا نیمه‌ابری همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد و روز جمعه ( ۲۸ بهمن ) صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱- و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.