حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان جم از وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در شهرستان جم خبر داد و گفت: با تلاش ماموران آگاهی شهرستان قاتل در کمتر از یک ساعت پس از ارتکاب جرم دستگیر شد.

اتفاق عجیب برای قاتل بوشهری یک ساعت پس از جنایت
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا، سرهنگ یونس دهقانی سه‌شنبه ۲ اسفند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در بامداد یکم اسفند ماه  در جاده فرودگاه شهر جم، سریعا عوامل انتظامی به محل اعزام شدند.

 

وی افزود: با حضور ماموران در محل وقوع جرم در بررسی‌های اولیه میدانی مشخص شد که ۲ جوان به علت درگیری لفظی و توهین و فحاشی با یکدیگر درگیر شدند که در این میان یکی از طرفین دعوا مورد اصابت ضربات چاقوی طرف دیگر قرار گرفته و به شدت مصدوم شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان جم با اشاره به انتقال مصدوم به مرکز درمانی، از مرگ این فرد به علت شدت جراحات وارده خبر داد و گفت: با حضور به موقع پلیس و پیگیری‌های صورت گرفته قاتل درکمتر از یک ساعت پس از ارتکاب قتل شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه قاتل در تحقیقات به عمل آمده علت ارتکاب قتل را، اختلافات شخصی قبلی عنوان کرده، اظهار داشت: متهم برای سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.