حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان تالش از آتش‌سوزی یک باب منزل مسکونی و جان باختن یک کودک 7 ساله در این حادثه خبر داد.

مرگ سوزناک آروین کوچولو در تالش / پسر بچه 7 ساله زنده زنده در آتش سوخت + عکس
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبر نگار حوادث رکنا؛ آروین حاتمی 7 ساله 3 روز قبل در آتش سوزی خانه، سوخته و جان خود را از دست داد. طبق پیگیری های خبرنگار رکنا از مردم محلی، آن روز مادر آروین شیفت بعد از ظهر در مدرسه و پدرش نیز سرکار بوده است که گویا بر اثر انفجار گاز ، خانه آتش گرفته است و آروین در اتاق محبوس  شده و جان خود را از دست داده است.

 

به گزارش رکنا؛ سرهنگ محمد رستمی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر آتش‌سوزی منزلی داخل یکی از محلات شهرستان تالش، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه با حضور پلیس در محل اعلامی و بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یک خانه به علت نامعلومی دچار حریق شده است، افزود: حریق توسط عوامل امدادی به طور کامل مهار شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تالش از جان‌ باختن یک کودک 7 ساله به علت شدت سوختگی در این حادثه خبر داد و تصریح کرد: علت آتش‌سوزی و میزان دقیق خسارت وارده توسط کارشناسان در دست بررسی است.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه جسد این فرد توسط عوامل اورژانس به پزشکی قانونی منتقل شد به شهروندان توصیه کرد با توجه به فصل سرما و استفاده از وسایل گرمایشی، همواره اصول ایمنی را رعایت کنند تا شاهد وقوع اینگونه حوادث ناگوار و غیرقابل جبران نباشیم.