حوادث رکنا: دو جوان در یک درگیری دسته جمعی به خاطر چشم تو چشم زخمی و یکی از آنها به دلیل ضربات متعدد چاقو به قتل رسید.

قتل خونین در چهارشنبه سوری / بزم مستانه در تهران رنگ خون گرفت
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا؛ بعد از ظهر سه‌شنبه 23 اسفندماه، در پارک سلامت محله شورآباد که دورتادور آن کارگاه و انباری است، درگیری مرگباری شکل می گیرد که از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به سرعت گزارش آن داده می شود.

محل قتل شورآباد

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که براثر یک درگیری با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود. همچنین پسردایی او نیز با وضعیتی وخیم به بیمارستان منتقل می شود.

تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی حکایت از آن داشت، مقتول و پسر دایی اش با 7 نفر داخل پارک که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند، درگیر و در جریان این نزاع دسته جمعی به خاطر یک چشم تو چشم با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.

بررسی‌های تخصصی کارآگاهان نشان می‌داد، ابتدا درگیری میان افراد کمی بوده و سپس پس از اوج گرفتن نزاع  چند نفر وارد این مهلکه مرگبار شده‌اند؛ کارآگاهان در گام بعدی پس از دریافت این سرنخ مهم در پرونده با اقدامات اطلاعاتی عوامل این نزاع هولناک را شناسایی و بازداشت کردند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس کشیک قتل متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد.