ساری - جانشین فرمانده سپاه کربلا گفت: کشاورزی استان با تغییر کاربری و ویلاسازی ها متلاشی شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ محمد رضایی صبح سه شنبه در مراسم افتتاحیه طرح بسیج همگام با کشاورز در ساری با اظهار اینکه دشمنی دشمنان همچنان وجود دارد افزود: امروز به دلیل توانمندی های که به مدد انقلاب اسلامی در کشور ایجاد شده، دشمن درپی جنگ نظامی با ما نیست ولی در عرصه های دیگر درگیر یک جنگ ترکیبی هستیم.

وی با عنوان اینکه مردم در شرایط سخت و نگران کننده ای از نظر اقتصادی به سر می برند افزود: تمام تلاش دشمنان این است که مردم از نظام و انقلاب جدا کنند و جامعه را به جامعه قانون گریز تبدیل کنند.

جانشین فرمانده سپاه کربلا تصریح کرد: برای مقابله با دشمنان باید از مدل و الگوی دفاع مقدس بهره گرفت و در این دوران، آرایش جنگی در کشور ایجاد شد و مردم و مسئولان در کنار یکدیگر قرار گرفتند.

سرهنگ رضایی با تاکید براینکه انسجام بین دولت و مردم باید بیشتر شود افزود: در دوران دفاع مقدس توجه به فرمان حضرت امام راحل مبنای کار رزمندگان بوده است و اگر قرار است حربه های دشمن را بشکنیم باید به اقتصاد مقاومتی توجه کنیم.

وی با اشاره به اینکه گروه های جهادی و بسیجیان همچنان پای کار هستند افزود: در فضای اقتصادی باید از تجربیات جوانان تحصیلکرده در حوزه کشاورزی بهره گیری کرد.

جانشین سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه کشاورزی مازندران تاحدودی متلاشی شده است گفت تغییر کاربری و تبدیل زمین ها به مغازه و ویلا، کشاورزی استان را ضربه زده است.

وی با اظهار اینکه بسیج متعلق به همه مردم است و شبکه مویرگی بسیج در جامعه وجود دارد گفت: باید از شبکه بسیج برای ارتقای دانش کشاورزان استفاده کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .