معاون هماهنگ‌ کننده پلیس راهور پایتخت از اجرای تمهیدات ویژه‌ برای برقراری نظم و انضباط ترافیکی دهه اول محرم خبر داد و گفت: این طرح از شب اول محرم اجرا می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور ضمن عرض تسلیت شهادت سالار و سرور شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان، اظهار داشت: پلیس راهور تهران بزرگ تقریبا از یک ماه گذشته اقدامات خود را برای اجرای طرح انتظامی-ترافیکی ویژه این ایام با برگزاری جلسات و تحلیل و شناسایی مساجد، هیئت‌ها، حسینیه‌ها و تکایای مهم تهران شروع کرده و این طرح در حال حاضر آماده است که از شب اول محرم نیز اجرا می‌شود.

وی بیان داشت: پلیس راهور تهران با کلیه اماکنی که مراسم ایام عزاداری سالار شهیدان در آن برپا می‌کنند و در تاسوعا و عاشورای حسینی به اوج خود خواهد رسید هماهنگی‌های لازم را خواهد داشت.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور پایتخت عنوان کرد: همکاران ما در سطح معابر شهر تهران در شب‌ها به صورت ویژه حضور خواهند داشت و تا پایان مراسم و پاسی از شب امور ترافیکی معابر را کنترل خواهند کرد.

این مقام انتظامی افزود: در روزهای تاسوعا و عاشورا نیز با تدابیر ویژه‌ و پیش‌بینی‌های صورت گرفته در خدمت عزاداران امام حسین (ع) خواهیم بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .