معاون هماهنگ‌ کننده پلیس راهور پایتخت از اجرای تمهیدات ویژه‌ برای برقراری نظم و انضباط ترافیکی دهه اول محرم خبر داد و گفت: این طرح از شب اول محرم اجرا می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور ضمن عرض تسلیت شهادت سالار و سرور شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان، اظهار داشت: پلیس راهور تهران بزرگ تقریبا از یک ماه گذشته اقدامات خود را برای اجرای طرح انتظامی-ترافیکی ویژه این ایام با برگزاری جلسات و تحلیل و شناسایی مساجد، هیئت‌ها، حسینیه‌ها و تکایای مهم تهران شروع کرده و این طرح در حال حاضر آماده است که از شب اول محرم نیز اجرا می‌شود.

وی بیان داشت: پلیس راهور تهران با کلیه اماکنی که مراسم ایام عزاداری سالار شهیدان در آن برپا می‌کنند و در تاسوعا و عاشورای حسینی به اوج خود خواهد رسید هماهنگی‌های لازم را خواهد داشت.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور پایتخت عنوان کرد: همکاران ما در سطح معابر شهر تهران در شب‌ها به صورت ویژه حضور خواهند داشت و تا پایان مراسم و پاسی از شب امور ترافیکی معابر را کنترل خواهند کرد.

این مقام انتظامی افزود: در روزهای تاسوعا و عاشورا نیز با تدابیر ویژه‌ و پیش‌بینی‌های صورت گرفته در خدمت عزاداران امام حسین (ع) خواهیم بود.

 

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .