وزیر کشور گفت: امروز مرز خسروی بازگشایی می شود و این امر فرصت خوبی برای زائران است که با خدمات بهتر و تسهیلات مناسب، سفر به عتبات داشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، در بدو ورود به استان کرمانشاه، با اشاره به اخذ تدابیر لازم برای سفر زائران عتبات عالیات، اظهار کرد: مقرر است با تلاش و زحمات همه دوستان به ویژه استاندار کرمانشاه، وزیر کشور عراق، همکاران ستاد اربعین و همکاران سفارت عراق امسال بتوانیم از مرز خسروی برای عتبات زائر داشته باشیم.

وی افزود: امروز  مرز خسروی بازگشایی می شود و این امر فرصت خوبی برای زائران است که با خدمات بهتر و تسهیلات مناسب،  سفر به عتبات داشته باشند.

وزیر کشور تصریح کرد: تا به امروز پنجم محرم، بیش از 51 هزار نفر زائر به عتبات سفر کردند که این رقم به نسبت دوره مشابه سال گذشته، بیش از 200 درصد رشد داشته است. همچنین روز گذشته 15 هزار زائر از مرز مهران عبور کردند.پیش بینی مان این است که با توجه به سهولتی که در مرزها و امور کنسولی انجام شده تعداد زائران بیشتر شود و امیدوارم مردم همکاری های لازم را داشته باشند که البته تجربه پنج ساله برای ما مفید بوده و امسال براساس این تجربه در این سفر با مردم همراهی خواهیم کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .