دزدان طمعکار وقتی داخل گاوصندوق خانه پولی به دست نیاوردند بار دیگر به محل سرقت بازگشتند که دستگیر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

ماموران پلیس که در محل سرقت در حال تحقیق بودند با دیدن دزدان بدشانس آن ها را بازداشت کردند.

زورگیران خشن

چندی قبل مردی 50 ساله که راننده یک آژانس است در تماس با پلیس از گرفتار شدن در دام زورگیران خشن که در نقش مسافر به سرقت خودرواش اقدام کرده بودند، خبر داد.

این مرد با حضور در اداره پلیس ادعا کرد که سه جوان در نقش مسافر مقابل آژانس سوار بر خودروم شدند و به سمت شهرری در حال حرکت بودم که ناگهان پسر جوانی که در صندلی جلو بود در نزدیکی میدان نماز خواست کنار خیابان توقف کنم و می گفت که حالش بد است.

پس از این که خودرو در کنار خیابان توقف کرد پسر جوان سوئیچ خودرو را برداشت و یکی دیگر از دزدان دستش را دور گردنم انداخت و مرا به صندلی عقب کشاند و یکی دیگر از آن ها با مشت ضربات محکمی به شکمم زد و ادعا کرد اگر مقاومت کنم مرا با چاقویی که در دست دارد خواهد کشت.

راننده آژانس گفت: دزدان خشن که قمه و چاقو داشتند مرا داخل خودرو نگه داشتند و یکی از دزدان پشت فرمان نشست و خودرو شروع به حرکت کرد تا این که پس از 10 دقیقه در اتوبان آزادگان نرسیده به فداییان اسلام در حالی که خودرو در حال حرکت بود مرا از ماشین به بیرون پرت کردند و پا به فرار گذاشتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس تهران برای دستگیری این زورگیران خشن وارد عمل شدند و خیلی زود مشخص شد که دزدان در سناریوی مشابه دیگری یک خودروی دیگر را از پسر جوانی که با خودروش مسافرکشی می کرد به سرقت برده اند.

بازگشت دزدان به محل سرقت

تجسس های پلیسی ادامه داشت که ماموران در جریان سرقت از یک خانه در منطقه فشم قرار گرفتند که خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری برای تحقیقات فنی وارد عمل شدند.

تجسس های پلیسی نشان از آن داشت که دزدان با یک خودروی سرقتی پای در محل سرقت گذاشته اند و پس از غیرفعال کردن دوربین ها و سیستم دزدگیر خانه دست به سرقت زده و گاوصندوق داخل خانه را نیز به سرقت برده اند.

تحقیقات پلیس نشان از آن داشت که دزدان با همان خودرویی که زورگیران خشن از پسر جوان به سرقت برده اند پا به صحنه دزدی از خانه گذاشته اند.

تجسس ها ادامه داشت تا این که ماموران پی بردند دزدان بار دیگر به محل سرقت بازگشتند و قصد ورود به خانه را دارند که در همین صحنه ماموران وارد عمل شدند و دزدان خشن را دستگیر کردند.

ماموران در بازجویی از متهمان پی بردند که دزدان پس از سرقت گاوصندوق از خانه خارج شده ولی پس از اینکه گاوصندوق را تخریب کرده اند و به جز چند برگ سند و مدرک چیزی به دست نیاورده اند برای سرقت دیگر اموال داخل خانه به محل سرقت بازگشته اند که دستگیر شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .