​آتش‌نشانان ۳۰ نفر از ساکنان مجتمع مسکونی ۲۱ طبقه را پس از آتش‌سوزی در قسمت سونای خشک این مجتمع، نجات دادند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

تسنیم: ساعت ۱۰:۰۹ صبح روز گذشته، حادثه آتش‌سوزی در یک برج مسکونی در بلوار جوزانی غربی، خیابان هیرمند به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، به سرعت زنگ ایستگاه‌های ۱۱۴، ۶۹، ۶۸ و گروه نجات ۸ را به صدا درآورد و آتش‌نشانان به همراه کامیونت خاور حامل دستگاه‌های تنفسی، خودرو‌های ویژه حمل نردبان و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

محمد دیبا؛ مدیر منطقه یک عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: قسمت سونای خشک استخر در طبقه منفی سه ساختمان ۲۱ طبقه مسکونی، به علت نامعلومی دچار آتش‌سوزی شده و دود ناشی از آن لحظاتی بعد به طبقات فوقانی مجتمع نفوذ کرده بود.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند؛ گروه نخست پس از قطع برق و گاز ساختمان و ایمن‌سازی محل حادثه، با استفاده از چند بند لوله آبرسانی خود را به کانون آتش‌سوزی در طبقه منفی سه مجتمع رسانده و عملیات مهار آتش را در سونای خشک آغاز کردند.

دیبا افزود: همزمان گروه دوم آتش‌نشانان نیز با جست‌وجو در طبقات، تمام ساکنان حاضر در طبقات بالایی این مجتمع را که بالغ بر ۳۰ مرد، زن و کودک بودند، از ساختمان خارج کرده و از محل حادثه دور کردند.

مدیر منطقه یک عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این آتش‌سوزی با تلاش همه جانبه آتش‌نشانان به موقع مهار و خاموش شد، خاطرنشان کرد: دراین حادثه به ساکنان صدمه جانی نرسید.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .