رئیس مرکز ارتباطات وامور بین الملل شهرداری تهران توضیحاتی درباره شیوه نظافت شهر تهران و ضدعفونی مترو و اتوبوسرانی ارائه داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

«غلامحسین محمدی» رئیس مرکز ارتباطات وامور بین الملل شهرداری تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درباره تعطیلی برج میلاد و اغذیه‌فروشی‌های خیابان سی تیر گفت: این مساله در دست بررسی است و امروز درباره آن اطلاع رسانی می‌شود، اما یکی دو مجوز آن مانده است.در مجموع کارهای تعطیلی این اماکن انجام شده است و به احتمال زیاد این اماکن تعطیل می‌شوند، چرا که قرار بود مراکزی که رفت‌و‌آمد عمومی در آن انجام می‌شود به طور ویژه مدیریت شوند و نظر شهرداری بر بستن این اماکن است.

او درباره ضدعفونی مترو و اتوبوس‌‌ها و تامین اقلام ضدعفونی گفت: تا زمانی که شرایط تغییری نکند، ضدعفونی مترو و اتوبوس‌ها هر شب ادامه دارد و مشکلی در زمینه تامین مواد ضدعفونی کننده وجود ندارد.

مشاور شهردار تهران درباره نیروهایی که در بهشت زهرا کار دفن فوتی‌های مبتلا به کرونا را انجام می‌دهند، اظهار داشت: افراد خاصی درنظر گرفته شده است و عملیات دفن را براساس پروتکل‌های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی انجام می‌شود.

او ادامه داد: محل تدفین و محل شست‌وشوی این افراد مجزا است و در بهشت زهرا نیز این اطلاع‌رسانی انجام می‌شود.

محمدی همچنین درباره نظافت و رفت‌ و روب شهر تهران گفت: نیازمند همکاری مردم هستیم و باید خود مردم نیز بهداشت محیط را رعایت کنند. فردا جلسه فوق‌العاده‌ای در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران برگزار می‌شود و درباره این مسائل تبادل نظر و تصمیم‌گیری می‌شود.

وی گفت: سرعت حمل زباله و حجم ماشین‌های حمل زباله افزایش یافته است، اما درباره تغییر تعداد دفعات نظافت و ترتیب اجرای آن فردا صحبت می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .