بر اساس مصوبه ستاد مدیریت و پیشگیری از بیماری کرونا در منطقه کاشان، فعالیت بازار و فروشگاه‌های بزرگ کاشان تعطیل خواهد بود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

در اطلاعیه شماره ۱۸ این ستاد آمده است، بازار بزرگ کاشان، فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های بزرگ، مجتمع های تجاری، بازار شهروند و بازار مهستان از روز شنبه - دوم فروردین ۱۳۹۹ تا اطلاع بعدی تعطیل خواهد بود.

در بخش دوم این اطلاعیه نوشته شده است: "فعالیت تمام اصناف در سطح شهرستان کاشان تا اطلاع ثانوی تا ساعت ۱۵ تعیین می شود، ولی داروخانه ها و مراکز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری خصوصی و همچنین نانوایان، میوه فروشان، قصابان و مرغ فروشان، لبنیات و خواروبارفروشان به شرط رعایت دقیق موازین بهداشتی از این قانون استثنا هستند."

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری کاشان، در بند سوم مصوبه ستاد پیشگیری از کرونا منطقه کاشان همچنین تصریح شده است که فعالیت میدان میوه و تره بار کاشان از ساعت ۵ صبح تا ۱۲ ظهر تعیین می شود. رستوران ها و آشپزخانه ها با رعایت دستورالعمل های ابلاغی می توانند به صورت بیرون بر فعالیت کنند.

در بخش دیگری از اطلاعیه آمده است: "مراکز و باشگاه های ورزشی، صنف اغذیه فروشان و آرایشگران زنانه و مردانه، تمام مراکز اقامتی شامل هتل ها، مهمان سراها، مجموعه های بوم گردی و.. تعطیل بوده و پذیرش مسافر در منازل شخصی نیز تا اطلاع بعدی ممنوع است. دریافت و پرداخت هرگونه وجه نقد اعم از اسکناس، ایران چک و مسکوک در تمام مغازه ها تا اطلاع بعدی ممنوع است."

در بخش پایان اطلاعیه ستاد پیشگیری از کرونا منطقه کاشان تصریح شده است: "با توجه به روند افزایشی شیوع بیماری کرونا در منطقه کاشان و لزوم حفظ جان افراد، انجام هرگونه اخلال در نظم عمومی و تخطی از موارد مذکور و یا اقدامی که سلامت شهروندان و جامعه را تهدید ‌کند با برخورد قاطع نیروی انتظامی و دستگاه قضایی مواجه خواهد شد."

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .