اجازه جذب بازیکن جدید خارجی از تیم پرسپولیس گرفته شد؟

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش رستانیوز شنیده می‌شود به تیم پرسپولیس اعلام شده که نمی‌تواند دو مهاجم خارجی همزمان جذب کند. در یکی، دو روز گذشته اعلام شد که تیم پرسپولیس در آستانه امضای قرارداد با کاسیانو و گادوین منشا قرار دارد، اما از شب گذشته شایعه شده از ارکان های دولتی این اجازه را به تیم پرسپولیس نداده اند. طبق این شایعه وزارت ورزش به تیم پرسپولیس تاکید و دستور داشته که دیگر فعالیت زیادی در نقل‌وانتقالات نداشته باشد. تیم پرسپولیس در این تابستان حسابی بازیکن مطرح و ملی پوش خریده است و این تیم کهکشانی گویا دیگر اجازه تقویت ندارد.

پیگیری ما نشان می‌دهد که این شایعه تقریبا درست است و چنین دستوری به باشگاه پرسپولیس رسیده. بر همین اساس فعلا پروژه جذب همزمان منشا و کاسیانو منتفی است و در بهترین حالت فقط ممکن است یکی از این دو بازیکن خارجی به پرسپولیس بیاید. ظاهرا از طرف وزارت ورزش به باشگاه پرسپولیس اعلام شده که در حال حاضر ۴ بازیکن خارجی دارند و بهتر است از بین منشا و کاسیانو یک نفر جذب شود.

اگر این اتفاق رخ بدهد از بین ۳ خارجی فعلی پرسپولیس فقط منوچهر صفروف از این تیم جدا می‌شود و وحدت هنانوف و شرزود تمیروف به کارشان در این تیم ادامه می‌دهند. این در شرایطی است که پیش از این اعلام شده بود پس از جذب منشا و کاسیانو، صفروف و تمیروف از فهرست پرسپولیس کنار گذاشته می‌شوند تا جا برای دو مهاجم جدید و خارجی پرسپولیس باز شود.