مدتی است که بسیاری از بانک ها برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود وام بدون ضامن ارائه می کند. در این مطلب شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن بانک ملی را توضیح می دهیم.

وام فوری 100 میلیون تومانی بانک ملی با شرایط بسیار آسان | بدون ضامن و با بهره 4 درصد وام بگیرید
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش سایت خبری مه شووام فوری گرفتن یکی از راه هایی است که از قدیم الایام برای کمک به هزینه های زندگی در هر زمینه ای گرفته می شده.امروزه شرایط گرفتن وام فوری در هر بخشی متفاوت است.از این وام ها می توان به وام فوری مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره اشاره کرد.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص میتوانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند. مجلس طرح وام فوری ازدواج را تصویب کرد.

اگر پیدا کردن ضامن وام بانکی برای شما مشکل است، می‌توانید از برخی بانک‌ها بدون ضمانت شخص دیگری و تنها با اعتبارسنجی بانکی خودتان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام بگیرید. در ادامه شرایط دریافت وام بدون ضامن ۱۴۰۲ بانک ملی را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

شرایط وام بدون ضامن بانک ملی برای کارمندان دولتی و خصوصی

تمامی کارمندان و بازنشستگان دولتی که حقوق و مزایای خود را از بانک ملی دریافت می‌کنند، می‌توانند با اعتبارسنجی بانک مرکزی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام در قالب کارت اعتباری دریافت کنند. فراموش نکنید وام‌گیرنده  دولتی حتما باید دارای اعتبارسنجی بانکی A، B  یا C بانک مرکزی باشد. 

 

اگر کارمند بخش خصوصی هستید و حقوق شما به حساب این بانک واریز می‌شود برای دریافت وام با اعتبار سنجی باید رتبه بانکی A، B را کسب کنید و اگر رتبه شما C باشد برای دریافت این وام به یک ضامن هم نیاز خواهید داشت.

ارائه سفته و نامه کسر از حقوق برای کارمندان دولتی و خصوصی با هر رتبه بانکی لازم است.

 

سود وام بانک ملی

سود وام بدون ضامن بانک ملی ۱۸ درصد است. بنابراین اگر شما ۱۰۰ میلیون وام دریافت کنید ۴۰,۹۹۹,۹۹۸ تومان طی ۴۸ ماه سود پرداخت خواهید کرد.

مدت بازپرداخت وام بدون ضامن بانک ملی​

برای پرداخت اقساط وام ۵۰ میلیون تومانی بدون ضامن بانک ملی  ۳۶ ماه زمان دارید و اگر وام ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن را دریافت کنید در ۴۸ ماه باید اقساط خود را تسویه کنید.

رقم اقساط وام بدون ضامن ۱۴۰۲ بانک ملی

برای سقف ۱۰۰ میلیونی ماهانه ۲,۹۳۷,۵۰۰ تومان قسط پرداخت خواهید کرد و در نهایت ۱۴۱,۰۴۹,۹۹۸ تومان به بانک بازمی‌گردانید.