در این مقاله می خواهیم راجب سه سایت که در زمینه خدمات مالی صحبت کنیم که این 3 سایت در زمینه حسابداری و مالیاتی ارائه خدمات می دهند.

3 سایت در زمینه خدمات مالی
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

سایت fsisac :

FS-ISAC سازمانی غیرانتفاعی و مبتنی بر اعضا است که امنیت سایبری و انعطاف‌پذیری را در سیستم مالی جهانی ارتقا می‌دهد و از مؤسسات مالی و افرادی که به آنها خدمت می‌کنند محافظت می‌کند.

این سازمان که مقر آن در ایالات متحده است، دفاتری در بریتانیا و سنگاپور و مؤسسات مالی عضو در حدود 70 کشور جهان دارد.

FS-ISAC محرمانه بودن و حریم خصوصی اعضا را از طریق مدل اعتماد ما که به عنوان پروتکل چراغ راهنمایی شناخته می شود حفظ می کند.

هیئت مدیره ما متشکل از مدیران امنیت سایبری در موسسات مالی برتر در سراسر جهان است.

 

FS-ISAC به مدت 25 سال نقش مهمی در حفاظت از سیستم مالی جهانی ایفا کرده است. ایجاد آن با الهام از دستورالعمل 63 ریاست جمهوری ایالات متحده صادر شد که در سال 1998 صادر شد، و از آن زمان ردپای خود را گسترش داده و به یک سازمان جهانی با مراکز منطقه ای در لندن و سنگاپور و کارکنان در سراسر جهان تبدیل شده است.

این انجمن با یک مأموریت تأسیس شد: کمک به اطمینان از انعطاف پذیری و تداوم زیرساخت خدمات مالی جهانی و شرکت های فردی در برابر اقداماتی که می تواند به طور قابل توجهی بر توانایی بخش برای ارائه خدمات حیاتی برای عملکرد منظم اقتصاد جهانی تأثیر بگذارد.

سایت راستین حساب

راستین حساب، با سال‌ها فعالیت و کسب تجربه صاحبان خود در زمینه ارائه خدمات و مشاوره مالی و حسابداری به اشخاص حقیقی و حقوقی (صاحبان مشاغل و شرکت‌های کوچک و متوسط)، با این ایده تأسیس شده است که بتواند به پشتوانه این تجربه، در جهت کاهش دغدغه‌های صاحبان مشاغل و مدیران شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی در بستر خدمات برخط (آنلاین) گام بردارد. به همین دلیل ایده اصلی و محوری این شرکت با توجه به گسترش روزافزون فناوری‌های رایانه‌ای و اینترنتی، مبتنی بر ارائه کلیه خدمات حسابداری از راه دور است تا علاوه بر ارائه این نوع خدمات حرفه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به برگزاری نشست‌های حضوری، بتواند یاری دهنده آن دسته از مدیرانی باشد که همواره هزینه‌های بالای جذب نیروی متخصص، تهیه نرم‌افزار مناسب و مقرون به صرفه، افزایش هزینه‌های سربار و … از دغدغه‌های اصلی آنان شده است.

در این راستا و برای کمک رسانی به اشخاص حقیقی و حقوقی (صاحبان مشاغل و مدیران شرکت‌های کوچک و متوسط) سایت حسابدار آنلاین به آدرس www.rastinhesab.com راه اندازی شده است.

منشأ این ایده آن است که نه تنها دنیای آینده دنیای اینترنت و فضای مجازی خواهد بود بلکه دنیای امروزی نیز در حال بدل شدن به یک شبکه بزرگ مجازی است و زندگی در آن بدون استفاده از نرم‌افزارها و اینترنت محال شده است. هر چند در این زمینه دغدغه‌های دیگری از جمله سهولت انجام کار، حفظ محیط زیست با جلوگیری از ترافیک و کاهش آلایندگی هوا (در حد توان) نیز مدنظر بوده است.

البته باید این سخن را هم افزود که حسابداری به شکل آنلاین برای اولین بار در ایران به وقوع می‌پیوندد و ما که در مطالعات خود به دنبال این موضوع بوده و نمونه‌های خارجی آن را مطالعه کرده‌ایم، می‌توانیم بگوییم که حسابداری به این شکل (ایجاد واحد حسابداری مجازی) برای اولین بار است که مهیا می‌گردد.

معرفی سایت dfs

دپارتمان خدمات مالی بر فعالیت‌های نزدیک به 3000 موسسه مالی با دارایی‌های بیش از 8.8 تریلیون دلار تا 31 دسامبر 2021 نظارت و تنظیم می‌کند.

انواع مؤسسات تحت نظارت وزارتخانه عبارتند از:

بیش از 1700 شرکت بیمه با دارایی بیش از 5.5 تریلیون دلار از جمله:

  • 866 شرکت بیمه اموال/تلفات
  • 131 شرکت بیمه عمر
  • 94 بیمه‌گر سلامت و سازمان‌های مراقبت مدیریت شده

بیش از 1200 بانک و سایر مؤسسات مالی با دارایی بیش از 3.3 تریلیون دلار، از جمله:

  • 388 شرکت خدمات مالی
  • 159 بانک دولتی
  • 73 شعبه خارجی، 10 نمایندگی خارجی
  • 29 شرکت ارز مجازی
  • 21 موسسه رتبه بندی اعتباری
  • 16 اتحادیه اعتباری

DFS همچنین برخی از نهادهای دیگر را ثبت، تأیید، مجوز، مجوز و لغو مجوز می کند.

خدمات مالی

وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک به دنبال ایجاد یک سیستم مالی عادلانه، شفاف و انعطاف پذیر است که به نفع افراد باشد و از تجارت حمایت کند. از طریق تعامل، مقررات و خط مشی مبتنی بر داده، و تعالی عملیاتی، وزارت و کارمندان آن مسئول توانمندسازی مصرف کنندگان و محافظت از آنها در برابر آسیب های مالی هستند. تضمین سلامت نهادهایی که تحت نظارت ما هستند؛ هدایت رشد اقتصادی در نیویورک از طریق نوآوری مسئولانه؛ و حفظ ثبات نظام مالی جهانی.