سپینود شرق یک موسسه بخش خصوصی است که در سال 1385 با هدف ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری و مشاوره صنعتی به کارآفرینان و سرمایه گذاران تاسیس گردید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

اگر به دنبال افزایش  سرمایه و جذب سرمایه گذار هستید، ابتدا به چند پرسش اساسی زیر پاسخ دهید. در صورتی که پاسخ ها مثبت باشند، ظرفیت سازمان شما برای افزایش سرمایه و دستیابی به ثبات اقتصادی  مشخص خواهد شد. بعد از اینکه متوجه شدید سازمان شما آمادگی جذب سرمایه دارد، برای توسعه فعالیتهای خود نیاز دارید که مشاوران متخصص برای سازمان شما طرح توجیهی تهیه کنند .

۱. آیا اهداف کوتاه مدت و بلند مدت سازمان شما تعیین شده اند؟

داشتن اهداف برنامه ریزی شده که به طور واضح وضعیت آینده را بازتاب دهد، بسیار ضروری بوده و تمامی اجزای سازمان را تحریک خواهد نمود. قاعده ی کلی: سرمایه گذاران در آینده ی سازمان ها سرمایه گذاری می کنند، نه در گذشته ی آنها.

۲. دلیل موفقیت سازمان شما در یک فعالیت چیست؟

ما در دنیای تخصص ها زندگی می کنیم. آیا به خوبی تفاوت شما از سایرین مشخص است و چرا این اثرگذاری شما منحصر به فرد می باشد.

۳. جامعه با چه دیدی به سازمان شما می نگرد؟

موسسات می توانند انتظاراتی که جامعه هدف از آنها دارد را شناسایی کنند  از طریق ارزیابی اثراتی که در جامعه و حوزه نفوذ خود می گذارند، دریابند که آیا انتظارات جامعه را برآورده کرده اند یا نه. با استفاده از این اطلاعات می توان استراتژی روابط عمومی قوی تری برای موسسه ایجاد نمود.

۴. آیا سازمان شما برنامه ی ۳ تا ۵ ساله دارد؟

تعیین خط مشی در سازمان و شفاف سازی وظایف هیئت مدیره در میزان پایبندی به برنامه ها و اهداف مالی انعکاس پیدا می کند. این مورد از اصول اساسی در موفقیت هر سازمان به شمار می رود.

۵. آیا اعضای هیئت مدیره شما به اهداف برنامه ریزی شده متعهد هستند؟

طرح های خدماتی، بودجه بندی طرح ها، نیازهای کارمندان، و استراتژی های درآمدزایی باید به منظور درک بهتر سرمایه گذاران از نحوه ی تحقق نیازها توسط سازمان شما به طور واضح تعیین شوند. قاعده ی کلی: افرادی با دلایل احساسی ، به دنبال دلایل منطقی برای پشتیبانی شما هستند.

6. آیا برنامه ریزی استراتژیک  برای انجام فعالیت خود دارید؟

توانایی ایجاد استراتژی های سرمایه گذاری آتی و تضمین ثبات سرمایه گذاری از اصول دریافت پشتیبانی مالی است.

7. آیا اعضای هیئت مدیره ی شما آمادگی مشارکت در استخدام مدیریتی و درخواست از سرمایه گذاران بالقوه را دارند؟

هیئت مدیره با تضمین فعالیت های سازمان، معرفی مشتریان سازمان و به طور کلی ارتباط عقاید خود با سازمان، نقش حیاتی و بسیار موثری در ساخت آینده ی یک سازمان ایفا می کنند.

8. آیا کارمندان شما درانجام فعالیت ها کارآمد هستند و یا آیا سرمایه ی کافی برای به خدمت گرفتن افراد متخصص وجود دارد؟

سیستم های پشتیبانی و اداری ، از ضرورت های اداره کارمندان که مهمترین عناصر همه ی فعالیت های یک سازمان هستند، به شمار می روند. برنامه ریزی های جامع و کامل در رشد و تکامل یک سازمان تاثیرات به سزایی خواهد شد.

سپینود شرق یک موسسه بخش خصوصی است که در سال 1385 با هدف ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری و مشاوره صنعتی به کارآفرینان و سرمایه گذاران تاسیس گردید. ارائه ایده های سرمایه گذاری، تحقیقات بازار، تدوین طرح توجیهی (امکان سنجی) در حوزه های مختلف مانند طرح توجیهی صنعتی, طرح توجیهی گردشگری،طرح توجیهی خدماتی، مشاوره جهت اخذ تسهیلات، تامین ماشین آلات و اجرای پروژه های صنعتی از جمله فعالیتهایی است که در سپینود شرق انجام می شوند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .