کولر گازی بوش 2019 که جدیدترین مدل آن می باشد کم مصرف ترین کولر گازی در جهان لقب گرفته است . این سری جدید از کولر گازی بوش در 6 ظرفیت مختلف از 9000 تا 36000 در قالب دستگاه دیواری و در 6 ظرفیت استفاده از 36000 تا 100000 طراحی و تولید گردیده است .

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

کولر گازی بوش 2019 که جدیدترین مدل آن می باشد کم مصرف ترین کولر گازی در جهان لقب گرفته است . این سری جدید از کولر گازی بوش در 6 ظرفیت مختلف از 9000 تا 36000 در قالب دستگاه دیواری و در 6 ظرفیت استفاده از 36000 تا 100000 طراحی و تولید گردیده است .

ظرفیت های مختلف این کولر گازی برای متراژ و شرایط آب و هوایی مختلف استافده می گردد . برای مثال شما از یک دستگاه کولر بوش 30000 می توانید برای متراژ یک منزل تا 100 متر و یک مغازه تا 60 متر استفاده نمایید .

گارانتی معتبر 5 سال تعویض کولر گازی بوش

شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده انحصاری وارد کننده سیستم های تهویه مطبوع بوش در ایران می باشد . گارانتی و ارائه خدمات کولرگازی بوش نیز به عهده شرکت هوای پاک بوده و در مرحله اول اصالت یک دستگاه کولر بوش بر اساس گارانتی آن مشخص می گردد .

هوای پاک ایران برای تمامی محصولات خود 5 سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط ارائه می دهد که شامل هر شراطی بجز شکستگی دستگاه می گردد . در کولر گازی های بوش از کیت برد و محافظ هایی استفاده گردیده است که نوسانات برق را تا 99% خنثی می کند .

خدمات دستگاه و تامین قطعه نیز تا 10 سال ارائه داده می شود که در نوع خود بی نظیر می باشد . شما تا 10 سال از بابت خدمات پس از فروش و قطعات دستگاه خود آسوده خاطر خواهید بود زیرا در مدت ضمانت نامه تحت پوشش شرکت هوای پاک می باشد .

نصب دستگاه کولر گازی بوش 30000 نیز به صورت رایگان توسط نماینده شرکت انجام می گردد . بعد از دریافت دستگاه کولرگازی درب منزل یا محل کار خود ، در بخش سامانه درخواست نصب بوش ایران ، کارت گارانتی خود را ثبت کرده و درخواست نصب دستگاه خود را صادر می نمایید و شرکت بعد از ثبت این درخواست طی 72 ساعت نماینده شرکت جهت نصب و راه اندازی دستگاه به محل شما مراجعه خواهد نمود .

همراه هر دستگاه کولر گازی بوش 5 متر لوله مسی حلزونی و 5 متر کابل وجود دارد که جرو متعلقات دستگاه می باشد .

گرید مصرف انرژی A+++ کولر گازی بوش

گرید یا بهره وری مصرف انرژی ، در یک دستگاه کولر گازی و در همه وسایل برقی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد . بهره وری انرژی به معنای میزان مصرف دستگاه نمی باشد ، بلکه به اینمعنی می باشد که برای مثال در یک کولر گازی ، دستگاه چه مقدار از انرژی مصرف شده را به سرمایش یا گرمایش تبدیل می کند .

به هر مقداری بیشتر یک دستگاه بهره وری انرژی بیشتری داشته باشد به این معنی است که انرژی را مفیدتر مصرف و سرمایش بیشتری را برا یشما ایجاد نموده است  . کولر گازی های 2019 بوش گرید مصرف انرژی A+++ است که به معنای بیشتری میزان بهره وری انرژی می باشد .

شرکت هوای پاک نمایندگی رسمی کولر گازی بوش در ایران می باشد که محصولات خود را با ضمانت نامه هوای پاک ارائه می دهد .

 

تلفن دفتر فروش و خدمات پس از فروش : 02195118380

وب سایت رسمی فروش و خدمات : www.boschiran.com