سیم بکسل امروزه دارای مصارف گسترده ای در صنعت می باشد، همچنین کیفیت سیم بکسل و اتصالات آن دارای اهمیت فراوانی است زیرا عدم کیفیت آن ها می تواند سبب حوادث ناگوار شده و آسیب های جانی و مالی فراوانی در پی داشته باشد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

همان طور که گفته شد سیم بکسل با وجود اهمیتی که دارا است یک ابزار مصرفی در صنعت به شمار می رود و باید به طور مداوم مورد بازرسی قرار گرفته و در صورتی که عمر مفید آن تمام گردید، تعویض شود.

سیم بکسل مصرفی در کشور ایران عمدتاً وارداتی می باشد و متاسفانه هنوز نمونه های داخلی دارای کیفیت مناسبی برای استفاده های وسیع در صنعت نیست.

294

قطب اصلی خرید و فروش سیم بکسل در کشور

می توان گفت مرکز اصلی خرید و فروش، اتصالات و خدمات سیم بکسل در ایران در شهر تهران می باشد و کانون آن در منطقه 11 تهران و خیابان قزوین قرار دارد.

در این مقاله قصد داریم تا برترین مرکز فروش و ارائه خدمات سیم بکسل در تهران یعنی فروشگاه اینترنتی بلک ابزار را معرفی کنیم و بخشی از خدمات فوق العاده این مرکز را برای شما بازگو کنیم.

معرفی خدمات فروشگاه اینترنتی بلک ابزار

فروشگاه اینترنتی بلک ابزار دارای بیش از 20 سال سابقه در امر واردات و خرید و فروش سیم بکسل، اتصالات و تجهیزات صنعتی می باشد.

اولین و مهم ترین ویژگی این فروشگاه ارائه تمامی خدمات سیم بکسلی می باشد مانند ساخت اسلینگ، پرس سیم بکسل، بافت سیم بکسل، نصب سوکت و... که با بهترین کیفیت صورت می پذیرد و افراد و شرکت ها می توانند برای اطمینان بیشتر کیفیت آن ها را در آزمایشگاه ها تست نمایند. لازم به ذکر است که در تهران بزرگ، تنها 6 مرکز خدمات مربوط به سیم بکسل را ارائه می دهند که بلک ابزار یکی از آن مراکز است و فروشگاه های دیگری که اقدام به فروش سیم بکسل می نمایند، به صورت واسطه ای خدمات سیم بکسل خود را به یکی از این مراکز می سپارند و به همین دلیل قیمت تمام شده بالاتری نسبت به فرشگاه بلک ابزار دارند.

 

295فروشگاه اینترنتی بلک ابزار در اقدامی تازه پیش قدم شده و به مشتریان خود مشاوره رایگان قبل از خرید و همچنین راهنمایی فنی بعد از خرید را ارائه می دهد تا مشتریان نیز بتوانند از تجربه ی 20 ساله تیم فنی این فروشگاه برخوردار شوند.

فروشگاه بلک ابزار این ضمانت را به شما می دهد که تمامی محصولات آن دارای کیفیت مناسب می باشند و هیچوقت سعی نمی کند تا به طمع سود بیشتر جان ومال مصرف کنندگان را به خطر بیندازد.

لازم به ذکر است، در رابطه با موضوع بالا افراد و فروشگاه هایی هستند که متاسفانه به طمع سود بیشتر و عدم صداقت با مشتری اجناس بی کیفیت را با عنوان اجناس با کیفیت با قیمت کمی پایین تر به مشتریان ارائه می کنند.

بارها این امر پیش آمده که مشتری با مراجعه به فروشگاه اظهار می نماید که به طور مثال سیم بکسل 37×6 را در فروشگاه دیگری با قیمت مناسب تری به او پیشنهاد کرده اند در صورتی که مشتری به این موضوع که سیم بکسل با توجه به موارد بسیاری مانند جنس، کشور سازنده، برند سازنده، کیفیت ساخت و... قیمت گذاری می شود واقف نیست و حتماً آن سیم بکسل در یکی از مواردی که ذکر شد با سیم بکسلی که در فروشگاه بلک ابزار ارائه می شود متفاوت است همین امر در تمامی محصولات صنعتی دیگر نیز قابل مشاهده است لذا پیشنهاد می شود حتی اگر به شما برای یک محصول دو قیمت متفاوت دادند حتماً از فروشنده علت این امر را بپرسید و توصیه ما به شما این است که برای کمی ارزان تر خریدن ریسک خطرات مالی و جانی آن را نپذیرید.

ساعت کاری و راه های ارتباطی فروشگاه بلک ابزار

مشتریان عزیز می توانند هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته با تلفن همراه فروشگاه 09129535628 تماس گرفته و سفارش خود را اعلام کنند تا در ساعت کاری فروشگاه شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 و پنج شنبه ها 9 الی 15 از طرف فروشگاه با آن ها تماس گرفته شود و سفارش آن ها آماده سازی شود.

فروشگاه اینترنتی بلک ابزار می تواند همکاری بسیار مناسب و گسترده ای با شرکت ها و کارخانه ها به صورت قراردادی داشته باشد از مزایای این همکاری می توان به ارائه پیش فاکتور رسمی، همکاری های مالی بسیار بزرگ و گسترده و حتی واردات برخی کالاهای ناموجود در کشور و... اشاره نمود.

این مطالب تنها بخش کوچکی از خدماتی است که توسط این فروشگاه اینترنتی ارائه می شود و سیم بکسل تنها یکی از محصولات این فروشگاه می باشد.

از دیگر محصولات این فروشگاه می توان به انواع جرثقیل، وینچ، بالابر، جک پالت، ترازو، مگنت صنعتی، انواع زنجیر صنعتی، طناب، برخی اتصالات کوه نوردی، قطعات یدکی ماشین آلات صنعتی، تعمیرات و فروش انواع پمپ های هیدرولیک و... اشاره نمود می توانید تمامی این خدمات را بر روی وبسایت فروشگاه اینترنتی بلک ابزار مشاهده نمائید.

فروشگاه اینترنتی بلک ابزار در تهران، خیابان قزوین، روبه روی شهرداری منطقه 11، گاراژ رامین، پلاک 23 واقع می باشد. خدمات این فروشگاه برای راحتی هر چه بیشتر مشتریان هم به صورت غیرحضوری و هم به صورت حضوری انجام می شود و در اسرع وقت به تمامی کشور ارسال می شود.