لیزر موهای زائد در چه نواحی از بدن انجام می شود؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

برخلاف روش های معمولی مانند اپلاسیون، استفاده از تیغ، وکس و یا حتی بند انداختن که برای از بین بردن موهای زائد در نواحی مختلف بدن دچار محدودیت های می شوید، لیزر هیچ گونه محدودیتی ندارد. لیزر موهای زائد در نواحی متفاوتی از بدن انجام می شود و شما می توانید موهای زائد بخش های مختلف بدن خود را برای همیشه از بین ببرید. فرقی ندارد که شما بخواهید کدام بخش از بدن خود را لیزر کنید؛ کلینیک زیبایی ترنم با بهترین دستگاه لیزر، این عمل را برای تمام نواحی بدن به بهترین شکل انجام می دهد.

مهم ترین نواحی لیزر موهای زائد در بدن

وجود موهای زائد در بدن می تواند یکی از آزاردهنده ترین مسائلی باشد که تقریباً در همه افراد به وجود می آید. خیلی مواقع پیش می آید که شما بخواهید لباسی بپوشید که به خاطر مشخص بودن موهای زائد خود، احساس بدی به شما دست می دهد. با استفاده از لیزر، می توانید موهای زائد در نواحی مورد نظر بدن خود را از بین ببرید. اما به نظر شما می توان از لیزر برای کدام نواحی از بدن استفاده کرد؟

لیزر موهای زائد بیکینی

یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین نقاطی از بدن خانم ها که غالباً برای لیزر آن قسمت اقدام می کنند، ناحیه بیکینی است. این ناحیه از بدن نسبت به سایر بخش ها، موهای فوق العاده ضخیمی دارد و همچنین به خاطر داشتن رنگدانه های بیشتر، رنگ موهای این ناحیه از بدن بسیار تیره تر به نظر می رسد. این موارد باعث شده اند که هر کسی بخواهد با استفاده از لیزر موهای زائد بیکینی این مسئله را برطرف کند.

شایعاتی درباره این عمل وجود دارد که شاید لیزر بیکینی باعث ناباروری یا سرطان شود. این در حالی است که باید شما را مطمئن کنیم دستگاه الکس کندلا در کلینیک زیبایی ترنم، هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و شما می توانید با خیالی آسوده، برای لیزر بیکینی خود اقدام نمایید.

یکی دیگر از دلایلی که می توانید به لیزر در این ناحیه در کلینیک زیبایی ترنم اعتماد کنید، این است که با انجام این عمل می توانید به روشن تر شدن پوست در ناحیه بیکینی و کشاله ران خود کمک زیادی کنید. برخلاف سایر روش ها مانند اپلاسیون یا وکس برای رفع موهای زائد بیکینی، لیزر هیچ گونه درد جدی ندارد و لازم نیست مانند اپیلاسیون، درد زیادی را متحمل شوید.

رفع موهای زائد زیر بغل با لیزر

یکی دیگر از مناطق پرطرفدار ای که اغلب افراد برای لیزر موهای زائد آن بخش اقدام می کنند، زیربغل است. داشتن موهای زبر و ضخیم در ناحیه زیر بغل باعث می شود که فرایند تعریق در این ناحیه با سرعت بیشتری انجام شود. در نتیجه، شما می توانید از لیزر موهای زائد زیر بغل برای کاهش تعریق بدن خود نیز استفاده کنید.

5

شاید شنیده باشید که لیزر زیر بغل باعث تورم غدد لنفاوی و حتی سرطان می شود. این در حالی است که این تصور کاملا اشتباه بوده و در کلینیک زیبایی ترنم، هیچ گزارشی از این گونه عوارض ثبت نشده است. شما می توانید با خاطری آسوده از لیزر زیر بغل، به کلینیک زیبایی ترنم مراجعه نمایید و بعد از گذشته روند درمان خود، به روشن شدن پوست زیر بغل خود نیز کمک زیادی کنید.

از بین بردن موهای دست و پا با لیزر

یکی از مهم ترین نواحی بدن که لیزر کاملاً روی آن جواب می دهد، دست و پا است. شما می توانید برای رفع موهای زائد در این نواحی بدن که موهای ضخیم و نسبتاً تیره ای رشد می کنند، اقدام نمایید. البته توجه داشته باشید که اگر در نواحی دست و پای خود موهای ضخیم و تیره تری داشته باشید، بهتر می توانید از این عمل جواب بگیرید.

اگر هم موهای دست و پای شما کرکی است، همچنان می توانید به کلینیک ترنم برای برطرف شدن آن ها مراجعه نمایید. اپراتورهای لیزر در این کلینیک، اشعه لیزر را به بهترین شکل ممکن تنظیم می کند که می تواند برای افرادی با موهای کرکی هم کاملاً نتیجه بخش باشد. اما باز هم برای لیزر موهای کرکی در نواحی دست و پا و یا هر قسمت دیگری از بدن، در ابتدا با متخصصان لیزر در کلینیک ترنم مشورت کنید.

لیزر برای رفع موهای زائد صورت

برخی از افراد تصور می کنند که نمی توان از لیزر برای رفع موهای زائد صورت استفاده کرد. این در حالی است که اگر به کلینیک معتبر و مجهزی برای این عمل مراجعه کنید، می توانید مطمئن باشید که می توان از این روش برای از بین بردن موهای زائد و ضخیم نواحی خاصی از صورت استفاده کرد.

البته توجه داشته باشید که لیزر موهای زائد در ناحیه صورت به خاطر نزدیکی با چشم، به حساسیت بیشتری نیاز دارد. در کلینیک زیبایی ترنم، اپراتور لیزر عینک مخصوصی به شما می دهد که احتمال آسیب به چشم تقریباً به صفر می رسد. به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که هیچ گونه آسیبی به چشم شما وارد نمی شود و بعد از گذشت چند جلسه، موهای زائد صورت شما را از بین خواهد رفت.

عملکرد فوق العاده لیزر برای مردان در کلینیک ترنم

نباید فکر کرد که لیزر فقط برای خانم ها مناسب است و مردان نمی توانند از این روش استفاده کنند. حتی مردان به خاطر داشتن موهای ضخیم و تیره تر، کاندید بهتری برای لیزر هستند و لیزردرمانی بهتر روی آن ها جواب می دهد.

6

به همین دلیل هم آقایانی که می خواند بخش خاصی از بدن خود را بدون مو کنند، می توانند به مرکز زیبایی ترنم مراجعه نمایند تا با استفاده از بهترین دستگاه ها، موهای زائد بخش های مختلف بدن آن ها برای همیشه از بین برود. برای مثال، آن ها می توانند برای رفع موهای زائد زیر بغل، سینه، شانه و کتف خود استفاده کنند. حتی خیلی از آقایان از لیزر برای تنظیم خط ریش خود استفاده می کنند که تأثیر زیادی در جذابیت چهره آن ها دارد.

لیزر نواحی مختلف بدن در کلینیک زیبایی ترنم

فرقی ندارد که شما بخواهید چه ناحیه از بدن خود را لیزر کنید. کلینیک زیبایی ترنم بهترین و مجهزترین مرکز لیزر در تهران شناخته می شود که تمام نواحی بدن شما را لیزر می کند. در این کلینیک، اپراتورهای با تجربه و حرفه ای مشغول به کار هستند و شما می توانید با طی روند درمان خود بعد از چند جلسه، موهای زائد بخش های مختلف بدن خود را برای همیشه از بین ببرید. قبل از لیزر، می توانید با اپراتور یا مشاوران این کلینیک مشورت کنید تا مطمئن شوید که کدام ناحیه از بدن شما برای لیزر مناسب تر است.

 

سوالات متداول درباره لیزر موهای زائد

با لیزر موهای زائد چه مقدار از موها از بین می روند؟

در صورتی که فرایند درمان خود را بعد از گذشت چند جلسه، بر اساس توصیه اپراتور را با موفقیت گذرانده باشید، تقریباً بین 80 و 90 درصد موها برای همیشه از بین می روند. 10 درصد باقی مانده موها هم بسیار نازک و پراکنده هستند.

چه افرادی نباید از لیزر استفاده کنند؟

استفاده از لیزر برای کسانی که به بیماری های زمینه ای یا حتی بیماری های پوستی مبتلا هستند، گزینه مناسبی نیست. به همین دلیل هم باید حتماً همه چیز درباره وضعیت جسمانی و پوستی بدن خود را در اختیار اپراتور لیزر کلینیک ترنم بگذارید تا بهترین نتیجه برای شما حاصل شود.