​تهران- ایرنا- سفیر ایران در اسلواکی در دیدار خداحافظی با معاون وزیرخارجه این کشور، ضمن تاکید بر ضرورت انجام اقدامات مسئولانه تر و جدی تر اروپا برای اجرای تعهدات خود در برجام، دیدگاه ها و مواضع کشورمان در قبال اوضاع جاری منطقه ای را خاطر نشان کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

«عبادالله مولایی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش و اسلواکی روز جمعه -هشتم شهریور ماه - در دیدار خداحافظی با «لوکاش پاریزک»، معاون وزیر خارجه اسلواکی درباره آخرین وضعیت و دورنمای مناسبات و همکاری های دوجانبه تهران و براتیسلاوا (پایتخت اسلواکی) به گفت وگو و تبادل نظر پرداختند.

سفیر کشورمان همچنین ضمن تاکید بر ضرورت انجام اقدامات مسئولانه تر و جدی تر کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای اجرای تعهدات خود در برجام، دیدگاه ها و مواضع کشورمان در قبال اوضاع جاری منطقه ای را خاطر نشان کرد.

معاون وزیر خارجه اسلواکی در این دیدار با ابراز خرسندی از مجموعه ابتکارات، دستاوردها و تحولات مثبت روابط ایران و اسلواکی در همه زمینه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در دوره پس از برجام از تداوم تعاملات و رایزنی های دو کشور استقبال و با اشاره به نقش و اهمیت دیپلماسی در روابط بین الملل بر حمایت کشورش از برجام تاکید ورزید.

 

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .