امام جمعه اصفهان با بیان اینکه گرانی بنزین مشکلی را برطرف نمی‌کند، گفت: اگر سایه رهبر انقلاب در اغتشاشات بر سر ‌مردم نبود به این راحتی آشوب کنترل نمی‌شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد شامگاه دوشنبه در یادواره شهید مدرس و شهدای روحانی شهرستان اردستان در مسجد موسی بن جعفر(ع) شهر اردستان اظهار داشت: سایه علما باید بر سر مردم باشد تا در مسیر زندگی و فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی به بی‌راه نروند و بر همین اساس اگر سایه رهبر انقلاب در اغتشاشات بر سر این مردم نبود به این راحتی آشوب کنترل نمی‌شد.
وی ضمن اشاره به ویژگی‌های شهید مدرس افزود: شهید مدرس فردی بود که از دوران کودکی با رنج و سختی زحمت می‌کشید و در کنار کار درس نیز می‌خواند و تواضع او شهره عام و خاص بود و با خلوصی که داشت امروز افتخار کشور ایران است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: مردم ما با گرانی بنزین مشکلی نداشتند اما اینکه مسئولان با مردم صادق نبودند و موضوع را پنهان‌کاری کردند مردم ناراحت شدند در حالی که مردم از جان و مال خود برای حفظ این انقلاب گذشتند و خون بهترین جوانان را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده بودند.

طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه نمایندگان مجلس با گرانی بنزین مخالف بودند و در این زمینه استقامت کردند، بیان داشت: گرانی بنزین مشکلی از مردم را برطرف نمی‌کند و دولت‌مردان نیز باید عملکرد خود را بررسی کنند که چرا مردم ما باید محتاج این مبلغی باشند که دولت بخواهد به آن‌ها بپردازد.

وی با بیان اینکه در تمام فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی نیازمند رهبری هستیم تصریح کرد: راه گرفتن حق اعتراض نیست و بر همین اساس معترضان باید از طریق قانون و مجلس پیگیر موضوع می‌شدند چراکه طبق قانون برای هر تجمع باید حتما مجوز گرفته شود تا مشکلی پیش نیاید.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان تاکید کرد: دشمن با یک طراحی حساب شده در صدد است تا اصل نظام را هدف قرار دهد و بر همین اساس موج‌سواری بر این آشوب‌ها و همچنین حمله به کنسولگری ایران در نجف نقشه‌های دشمن است که تعدادی بی‌گناهی از مردم را از بین بردند.

طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه اگر پیرو رهبر باشیم تمام مشکل‌ها حل می‌شود، افزود: خصلتی باید در مردان ما باشد تا از غرب نترسند چراکه پیامبر اکرم(ص) در برابر دشمنان شجاع و مقاوم بود و بر همین اساس مسئولان ما نیز باید در برابر دشمنان شجاع و نترس باشند.

وی ضمن اشاره به بدعهدی غربی و کشورهای اروپایی در قبال ایران تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب بارها تاکید داشتند غرب قابل مذاکره نیست اما باز هم عده‌ای می‌ترسند و رئیس جمهور نیز در سفر یزد ادعا داشت کا پیامبر اکرم(ص) نیز عهد می‌بست و آن را می‌شکست که اصلا این موضوع صحت ندارد و حتی یک مورد هم در تاریخ نداریم.

وی ضمن اشاره به آغاز ثبت نام نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان باید دلسوز مجلس باشند و ضمن داشتن شجاعت از طمع دوری کنند و همچون شهید آیت‌الله مدرس که امام راحل به او افتخار می‌کرد، عمل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .