ایرنا- رسانه صهیونیستی جروزالم پست در توییتی اعلام کرد که وزیر جنگ این رژیم به همراه شماری از مقامات تل‌آویو قرار است امروز در مورد اوضاع امنیتی سرزمین‌های اشغالی جلسه فوق‌العاده تشکیل دهد

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

این تارنمای صهیونیستی اعلام کرد که این جلسه با حضور نفتالی بنت وزیر جنگ تل‌آویو و با هدف بررسی اوضاع امنیتی به دنبال حمله نیروهای آمریکایی به خودرو حامل سردار سلیمانی و شهادت وی، تشکیل می شود.
منابع رسمی رسانه ای در عراق سحرگاه امروز اعلام کردند که سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس به همراه «ابو مهدی المهندس» جانشین فرمانده "الحشد الشعبی" طی یک عملیات تروریستی در بغداد به شهادت رسیدند. رسانه های عراقی به نقل از مقام های رسمی این کشور اعلام کردند که سردار سلیمانی و ابو المهندس زمانی که با دو خودرو از فروگاه بین المللی بغداد خارج شدند، هدف قرار گرفتند و هر دو شهید شدند.

گفته می شود سردار سلیمانی از لبنان وارد فرودگاه بین المللی بغداد شده بود. منابع رسانه ای عراق می گویند، بالگردهای آمریکایی هر دو خودرو را هدف قرار دادند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اخبار مربوط به شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تایید کرد.