نایب رئیس پیشین شورای شهر تهران گفت: متاسفانه اراده‌ای برای حل مشکلات اقتصادی وجود ندارد و امید است بدون توجه به مسائل قومی نژادی بتوانیم مجلس کارآمد و در نهایت دولت شایسته و موفق تشکیل بدهیم و فردا پشیمان نشویم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

مرتضی طلایی در همایش «دوم اسفند انتخاب یازدهم» اظهار کرد: از هر منظری حضور ما پای  صندوق رای  واجب انقلابی است و رای دادن البته حداقل آن است و کار حداکثری این است که برای آوردن دیگران پای صندوق رای تلاش کنیم.

وی گفت: ما این انقلاب را به آسانی به دست نیاورده‌ایم پس لازم است انتخاب درستی داشته باشیم یک رای ما سرنوشت یک ملت را تعیین می‌کند و اگر نتیجه آن باعث کارآمدی و عدالت در جامعه باشد در آن شریک هستیم.

نایب رئیس سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه آیا مجلس کنونی در تراز جامعه ما است یا خیر گفت: این مجلس و این دولت محصول انتخاب ماست به این معنا که خوابیدیم و دیگران بردند. به نظر می‌رسد ما باید تلاش کنیم تا انتخاب اصلح و انقلابی انجام بدهیم.

طلایی گفت: ما نماینده‌ای می‌خواهیم که در انجام وظایف خود کوشا باشد و در مرحله بعد درست نظارت کند، وقتی مصلحت اندیشی باشد شاهد مشکلاتی خواهیم بود که در حال حاضر با آن مواجه هستیم.

نایب رئیس سابق شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه اگر ما اکنون به عنوان قدرت در منطقه شناخته شده‌ایم آیا نمی‌توانیم مشکل پیاز و گوشت و ... را حل کنیم؟ افزود: متاسفانه اراده‌ای برای حل مشکلات اقتصادی وجود ندارد و امید است بدون توجه به مسائل قومی نژادی بتوانیم مجلس کارآمد و در نهایت دولت شایسته و موفق تشکیل بدهیم و فردا پشیمان نشویم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .