یک عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به روند پیشرفت موضوع وحدت در میان اصولگرایان اظهار کرد: متاسفانه به رغم همه تلاش‌ها به نتیجه مثبتی نرسیدیم و چندان امیدی هم نیست اما امیدوارم خدا به ما کمک کند که بتوانیم به وحدت برسیم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 مهدی چمران طی سخنانی در همایش شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه ما دنبال ایران قوی هستیم، گفت: قوی فقط قدرت نظامی نیست. باید کشور در همه حوزه‌ها قوی باشد و زیرساخت همه این قدرت‌ها فرهنگی است. ما باید مجلس قوی داشته باشیم اگر چنین نباشد در مقابل دشمنان و شرایط جدیدی که برایمان پیش آمده معلوم نیست که بتوانیم مقاومت کنیم.

وی افزود: آقای رییسی در قوه قضائیه تحول خوبی به وجود آورده و امیدی را زنده کرده است و نشان داده که می توان اصلاحات واقعی را در کشور انجام داد آن هم برخلاف همه مشکلاتی که وجود دارد. او نشان داد برخلاف تبلیغاتی که علیه‌اش در انتخابات ریاست جمهوری انجام شد و گفتند می آید که در خیابان ها دیوار بکشد اما دیدیم که او در قوه قضائیه چگونه عمل کرد.

این عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه تحولات قوه قضائیه باید در قوه مقننه هم انجام شود، تاکید کرد: مجلس قوی نماینده قوی می خواهد. سازوکار و تدبیر داشتن هم قدرت مجلس را افزایش می دهد.

چمران با بیان اینکه ما بدون برنامه به میدان نیامده‌ایم، تصریح کرد: نمایندگان قوی را باید همین مردم انتخاب کنند. مردم با چشم باز، بصیرت و بینایی انتخاب کنند. در زمان مناسب باید کار مناسب انجام شود پس در روز جمعه باید بهترین ها انتخاب شوند. ما باید در یک شکل و ظاهر مناسب دست به انتخاب بزنیم. پس تکی رای دادن و لیست را کنار گذاشتن درست نیست.

وی افزود: مردم متدین ما می‌گویند باید افراد را بشناسیم و بعد به آنان رای دهیم. حرف درستی است. گاهی می‌گویند فلانی از آن یکی که در لیست است بهتر است و می‌خواهیم به او به جای یکی از افراد لیست رای دهیم اما باید بدانیم که در کار رای دادن، تاکتیک هم مهم است. اینکه افراد خارج از لیست را انتخاب کنیم آن وقت رأی زیادی به دست نخواهد آمد.


عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با تاکید بر اینکه ما باید از کم‌کاری و وقت‌تلف‌کردن عبور کنیم، گفت: باید اقتصادمان را نجات دهیم. باید کسانی را انتخاب کنیم که متدین باشند، ریشه همه چیز در تدین است. کسی باید انتخاب شود که بتواند اقتصاد ما را که دچار بحران شده و شرایط نامساعدی دارد را نجات دهد.

چمران ادامه داد: مجلس نباید چشم به آن سوی دنیا داشته باشد و مدام به خارج از کشور نگاه کند. ما باید به سمتی حرکت کنیم که کسانی به مجلس روند که دنبال استفاده از ظرفیت‌های داخل باشند.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به روند پیشرفت موضوع وحدت در میان اصولگرایان اظهار کرد: متاسفانه به رغم همه تلاش‌ها به نتیجه مثبتی نرسیدیم و چندان امیدی هم نیست. اما امیدوارم خدا به ما کمک کند که بتوانیم به وحدت برسیم. لیست دادن که هنر نیست. هرکس که نباید یک لیست بدهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .