کدخدایی درباره الزام اثر انگشت با توجه به بیماری کرونا گفت: بله اثر انگشت الزامی نیست اختیاری است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

عباسعلی کدخدایی ضمن تبریک به مردم شریف ایران گفت: از ابتدای ساعت شروع رای‌گیری حضور پرشور مردم را در سر صندوق و در شهرستان‌ها شاهد هستیم.

کدخدایی درباره الزام اثر انگشت با توجه به بیماری کرونا گفت: بله اثر انگشت الزامی نیست اختیاری است.

وی افزود: دوستان وزارت کشور اعلام کردند بنده هم اعلام می‌کنم که اثر انگشت به هیچ وجه الزامی نبوده و مشکلی هم پیش نخواهد آمد.

وی افزود : شورای نگهبان هم ستاد ستاد مرکزی نظارت را راه‌اندازی کرده است و نظارت کامل بر روند برگزاری انتخابات دارد. هرکس گزارشی از تخلفات دارد از طریق سامانه مردم ناظر برای ما ارسال کند. ما هم بازرسان ویژه هم به استان‌ها اعزام کرده و آنها نظارت دقیق دارند. امیدواریم که این انتخابات همچنان به عنوان یک جشن ملی که رهبری فرمودند روز اقتدار ملی ایرانیان و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی باشد.

وی درباره گزارش تخلفات گفت: در ستاد ما، دوستان مرتب و لحظه به لحظه در جریان انتخابات هستند و اگر گزارشی از تخلفات برسد حتماً بررسی می‌کنند اما گزارش‌ها جزئی هست و  بیشتر مربوط به کار و بحث کندی کار است و دوستان ما در ستاد آنها را رصد کردند.

کدخدایی درباره تحریم خود و ۴ نفر از اعضای شورای نگهبان از سوی  امریکا گفت: من فکر می‌کنم مردم خوب‌مان با انداختن رای پاسخ می‌دهند و طبیعتا شورای نگهبان وظیفه قانونی‌اش را انجام داده است و این گونه دخالت‌های بی‌موردی که خلاف حقوق بین‌الملل را از کشوری مثل آمریکا نمی‌پذیرند. آنها همچنان که در طول سه سال گذشته در ادامه راه شهدای انقلاب حرکت کردند، انشالله همچنان ادامه خواهند داد و امروز به امریکا نه بزرگ خواهند گفت.

وی درباره سامانه مردم ناظر گفت: این سامانه با کوچکترین جستجو در دسترس است و مردم از طریق سایت شورای نگهبان می‌توانند وارد سایت شده و راهنمایی شوند. در این سامانه گزارش مختلفی را داشتیم که بیشتر در بحث تبلیغات بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .