سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی ۴۶ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سید اسماعیل موسوی نتایج ۴۶ حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام کرد:

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه بستان‌آباد:

غلامرضا نوری قزلجه با ۱۷۱۲۷ رای از مجموع ۴۶۶۵۶ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه بناب:

محمد باقری با ۲۳۵۴۴ رای از مجموع ۵۳۱۵۵ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه سراب:

یوسف داودی با ۲۰۲۰۸ رای از مجموع ۶۱۴۰۲ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه مرند و جلفا:

معصومه پاشایی بهرام با ۴۰۲۹۴ رای از مجموع ۱۲۰۰۳۷ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه ملکان:

سید علی موسوی با ۲۰۱۴۰ رای از مجموع ۶۰۱۹۹ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق:

سید حمزه امینی با ۱۴۲۷۷ رای از مجموع ۳۹۸۱۲ رای صحیح

استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت:

کمال حسین پور با ۳۵۶۹۷ رای از مجموع ۶۶۷۲۷ رای صحیح

استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه نقده و اشنویه:

علی زنجانی حسنلویی با ۷۸۶۷۳ رای از مجموع ۱۲۸۷۳۱ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه شاهین‌شهر میمه و برخوار:

حسینعلی حاجی‌دلیگانی با ۶۳۷۷۰ رای از مجموع ۷۲۲۸۳ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه فریدن، چادگان، فریدون شهر، بویین و میاندشت:

حسین محمد صالحی دارانی با ۲۶۹۲۰ رای از مجموع ۵۹۲۵۸ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه فلاورجان:

سید ناصر موسوی لارگانی با ۲۶۹۰۲ رای از مجموع ۶۴۲۶۸ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر:

رحمت الله فیروزی پور بادی با ۱۱۲۵۱ رای از مجموع ۲۹۸۹۲ رای صحیح

استان البرز حوزه انتخابی کرج اشتهارد و فردیس:

مهدی عسگری با ۸۷۸۰۸ رای از مجموع ۳۳۶۴۳۷ رای صحیح

در این حوزه انتخابیه همچنین فاطمه آجرلو با ۶۱۰۵۷ رای و علیرضا عباسی با ۵۲۷۲۶ رای به مرحله دوم راه یافتند.

استان تهران حوزه انتخابی دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد با ۱۵۸۵۶ رای از مجموع ۴۴۱۸۲ رای صحیح

استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه اردل فارسان و کوهرنگ:

قدرت الله حمزه شلمزاری با ۳۹۸۰۹ رای از مجموع ۱۰۴۶۶۱ رای صحیح

استان گلستان، حوزه گنبدکاووس:

امانقلیچ شادمهر با۳۱۸۲۶رای از ۱۴۶۹۷۰رای صحیح

استان گلستان، حوزه مینودشت، کلاله، مراده تپه و گالیکش:

رضا آریان پور با ۴۲۹۴۷ رای از ۱۳۷۵۵۱راس صحیح

استان رشت، حوزه رشت:

جبار کوچکی نژاد با ۵۰۶۸۵ رای، سیدعلی آقازاده دافساری با ۴۷۰۵۷ رای و محمدرضا احمدی ۳۳۹۹۲رای از مجموع ۱۶۲۵۶۲رای صحیح

استان لرستان، حوزه دلفان و سلسله:

یحیی ابراهیمی با ۲۹۴۴۶رای از ۱۰۹۷۹۶رای صحیح

استان مرکزی، حوزه ساوه و زرندیه:

محمد سبزی با ۲۷۵۴۴رای از ۸۱۷۸۱رای صحیح

استان هرمزگان، حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد:

حسین رئیسی با ۱۰۳۴۷۰رای از ۲۲۸۰۲۶رای صحیح

استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه لردگان و خان‌میرزا:

حسین بامیری با ۳۱۴۱۴ رای از مجموع ۱۲۴۳۳۸ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد و باخرز و صالح آباد:

جلیل رحیمی جهان آبادی با ۹۸۲۴۸ رای از مجموع ۱۸۰۲۶۶ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه سبزوار و جغتای و جوین و خوشاب و داورزن:

علی‌اصغر عنابستانی با ۸۰۰۲۸ رای و بهروز محبی نجم آبادی با ۶۷۵۸۲ رای از مجموع ۱۷۱۳۰۰ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه:

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی با ۵۶۴۵۴ رای از مجموع ۱۰۸۴۶۰ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه قوچان و فاروج:

علی آذری با ۴۴۰۳۳ رای از مجموع ۹۵۹۸۷ رای صحیح

استان خراسان شمالی حوزه انتخابیه شیروان:

علی جدی با ۲۸۷۷۹ رای از مجموع ۶۵۶۴۸ رای صحیح

استان خوزستان حوزه انتخابیه آبادان:

محمد مولوی با ۳۵۰۰۵ رای، مجتبی محفوظی با ۲۱۴۰۲ رای و جلیل مختار با ۱۹۸۴۲ رای از مجموع ۶۴۶۱۰ رای صحیح

استان خوزستان حوزه انتخابیه اندیمشک:

فریدون حسنوند با ۲۳۸۲۴ رای از مجموع ۶۷۴۹۲ رای صحیح

استان خوزستان انتخابیه بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی:

حبیب آقاجری با ۳۰۴۳۰ رای از مجموع ۹۸۸۶۶ رای صحیح

استان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه زاهدان:

حسینعلی شهریاری با ۶۵۰۴۲ رای و فداحسین مالکی با ۶۳۲۷۷ از مجموع ۱۷۵۰۶۲ رای صحیح

استان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت‌آباد و گورین:

اسماعیل حسین زهی با ۴۳۱۴۸ رای از مجموع ۸۵۱۸۵ رای صحیح

استان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه زابل و زهک و هیرمند و نیمروز و هامون:

محمد سرگزی با ۷۶۶۸۴ رای و حبیب الله دهمرده با ۶۴۳۱۴ رای از مجموع ۱۶۲۱۵۸ رای صحیح

استان فارس حوزه انتخابیه آباده و بوانات و خرم‌بید:

رحیم زارع با ۲۶۳۰۶ رای از مجموع ۷۳۷۷۹ رای صحیح

استان فارس حوزه انتخابیه سروستان و گوار و خرامه:

عبدالعلی رحیمی مظفری با ۳۷۷۷۱ رای از مجموع ۶۹۴۶۶ رای صحیح

استان فارس حوزه انتخابیه فیروزآباد و فراش‌بند:

محمدمهدی فروردین با ۲۹۶۶۱ رای از مجموع ۹۲۸۸۶ رای صحیح

استان فارس، حوزه ممسنی و رستم:

مجید انصاری با 50008رای از 92445رای صحیح

استان قزوین حوزه تاکستان:

رجب رحمانی با 26045رای از 64947رای صحیح

استان کردستان، حوزه سنندج، دیواندره و کامیاران:

سید مهدی فرشادان با 35716 رای و محسن فتحی با 32518 رای از 127838رای صحیح

استان کرمان، حوزه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر:

موسی غضنفرابادی با 79392رای از 129127رای صحیح

استان کرمان، حوزه جیرفت و عنبراباد:

ذبیح الله اعظمی ساردویی با 53202رای از 131159رای صحیح

استان کرمانشاه، حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر:

آرش زره تن لهونی با 30616رای از 67712رای صحیح

استان گرگان، حوزه گرگان و آق قلا:

رمضانعلی سنگدوینی با53100رای و غلامرضا منتظری با 40893رای از مجموع 190023رای صحیح

استان گرگان، حوزه کردکوی ترکمن، بندرگز و گمیشان:

عبدالجلال ایری با 21206رای و 114149رای از مجموع 114149رای صحیح به مرحله دوم رفت

استان کرمانشاه، حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو:
مجتبی بخشی پور با 14349رای و نادر نادری با 13127رای از مجموع 83954رای صحیح به مرحله دوم رفت

مسیحیان ارمنی جنوب:
روبرت بگلریان با 1158رای از 1551رای صحیح

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .