خبرگزاری میزان- رئیس «کمیته هسته‌ای» کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حرف از مذاکرات بدون شک به نفع آمریکا و صد درصد به ضرر ما تمام خواهد شد چرا که همه شاخصه‌ها نشان می‌دهد که منافع فعلی ما رفتن به سمت مذاکرات تازه نیست.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با میزان، گفت: آمریکایی‌ها علی‌الخصوص شخص ترامپ با توجه به اینکه آمریکا در ماه‌های آتی به فضای انتخاباتی وارد خواهد شد، به شدت نیاز دارند تا با ایران حتی اگر شده یک مذاکرات صوری داشته باشند.

وی تصریح کرد: بنابراین حرف از مذاکرات بدون شک به نفع آمریکا و صددرصد به ضرر ما تمام خواهد شد چرا که همه شاخصه‌ها نشان می‌دهد که منافع فعلی ما رفتن به سمت مذاکرات تازه نیست.

رئیس «کمیته هسته‌ای» کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: در حال حاضر باید تکالیفی که آمریکایی‌ها درباره برجام بر روی زمین گذاشته و آن‌ها را انجام ندادند را مطالبه کنیم لذا آن‌ها اگر خواستند حرف از مذاکره بزنند باید ابتدا بروند و تمام تکالیفی که بر عهده دارند را انجام دهند و بعد از آن حرف از مذاکره جدید بزنند.

وی با بیان اینکه هر گونه مذاکره تازه با آمریکا به ضرر ما تمام خواهد شد، اظهار داشت: کسانی که حرف از مذاکره تازه با آمریکا می‌زنند یا نادان و  یا مرعوب هستند.

این نماینده مجلس با اشاره به تلاش اروپایی‌ها برای برقراری روابط ایران و آمریکا گفت: اروپا دقیقا به درخواست ترامپ می‌کوشد تا ایران و آمریکا مجددا پای میز گفت‌وگو بنشینند و بدون شک مکرون نقش اصلی این موضوع را بر عهده دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .