خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه نمی‌شود که آمریکا ما را به لحاظ موشکی تحریم کند و تحت فشار قرار دهد و آنگاه از طرف دیگر به ما کنایه بزند در عرصه موشکی ضعیف هستید، گفت: اظهارنظرهای ترامپ درباره فعالیت‌های موشکی ایران برای ملت و دانشمندان ما پشیزی ارزش ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

اظهارات ترامپ درباره فعالیت‌های موشکی ایران پشیزی ارزش ندارد«سید حسین نقوی حسینی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به اظهارات رئیس‌جمهور رژیم آمریکا درباره توان موشکی - فضایی ایران اظهار کرد: یکی از دلایل اینکه بسیاری از مجامع جامعه‌شناسی و روان‌شناسی غرب معنقدند که ترامپ تعادل ذهنی ندارد، اظهارنظرهای ضدونقیضی است که از او سر می‌زند.

وی افزود: اگر ایران در دستاوردهای موشکی موفق نیست پس چرا آمریکایی‌ها از برجام خارج شدند و در دنیا داد و فریاد راه انداختند که ما نمی‌گذاریم ایران به تکنولوژی های نوین و موشک دست پیدا کند؛ اگر ما در عرصه موشکی موفق نیستیم لزومی ندارد ترامپ حرص و جوش بخورد و در جهان داد و ما را تحریم کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه نمی‌شود که آمریکا ما را به لحاظ موشکی تحریم کند و تحت فشار قرار دهد و آنگاه از طرف دیگر به ما کنایه بزند در عرصه موشکی ضعیف هستید، عنوان کرد: اظهارنظرهای ترامپ درباره فعالیت‌های موشکی ایران برای ملت و دانشمندان ما پشیزی ارزش ندارد.

نقوی حسینی با بیان اینکه ما به دستاوردهای بومی دانشمندان خود باور داریم، گفت: ما گام‌هایی را در آینده برخواهیم داشت که آمریکا‌ها مثل گذشته انگشت تعجب به دهان بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: همانطور که آمریکایی‌ها فکر نمی‌کردند ما نمی‌توانیم پهپاد رادارگریز و فوق پیشرفته آنها را سرنگون کنیم اما جوانان این مرز و بوم این کار را کردند، یقین بدانید که در آینده نیز آمریکایی‌ها اخباری از پیشرفت‌های موشکی ایران را خواهند شنید که تعجب آنها را به همراه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .