دو وزیر پیشنهادی روحانی پیش از آغاز جلسه رأی اعتماد، در جلسه فراکسیون های سیاسی مجلس شرکت کردند و آخرین دفاعیات خود را ارائه دادند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

هر سه فراکسیون مستقلین، ولایی و امید پس از شنیدن برنامه ها و دیدگاه های وزرای پیشنهادی «آموزش و پرورش» و «میراث فرهنگی و گردشگری» نظر استمزاجی اعضای خود را گرفتند.

در این میان فراکسیون مستقلین همچون گذشته اختیار انتخاب نوع رأی را به خود اعضا واگذار کرد. امید دیدگاه مثبت داشت و نمایندگان ولایی هم ترجیح داد موضع خاصی نگیرد.

مستقلین آتش به اختیار عمل می‌کند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص نشست امروز( سه شنبه 12 شهریورماه) فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی به منظور جمع بندی در زمینه وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گفت: در نشست مشورتی امروز نمایندگان عضو فراکسیون حضور داشتند و پس از بررسی برنامه‌های وزیران پیشنهادی مقرر شد هر کدام از اعضا به صورت آتش به اختیار و مطابق میل خود عمل کنند.

گفتنی است روز یکشنبه هفته جاری مونسان و حاجی میرزایی در نشست فراکسیون نمایندگان مستقلین ولایی حضور داشتند و به تشریح برنامه‌های خود پرداختند و نمایندگان عضو فراکسیون پیشنهادات، سوالات و انتقادات خود را مطرح کردند.

 

نظر مثبت فراکسیون امید درباره حاجی میرزایی و مونسان

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از نظر مثبت این فراکسیون درباره وزرای پیشنهادی آموزش و میراث فرهنگی خبر داد.

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نتیجه جلسه صبح امروز(سه شنبه، 12 شهریور ماه) فراکسیون امید مجلس درباره ارزیابی وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی و گردشگری گفت: کارگروه های فراکسیون با بررسی های انجام شده نظر خود را نسبت به وزرای پیشنهادی اعلام کردند که نظر آنها مثبت بود.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: سپس درباره هر دو وزیر پیشنهادی، حاجی میرزایی و مونسان رأی گیری به عمل آمد که صحن فراکسیون به هر دو نفر رأی مثبت داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .