وزیر دفاع با اشاره به اینکه مقاومت به اوج افتخار رسیده و خاری در چشم دشمنان است، گفت: امروز دیپلماسی مقاومت یکی از محورهای مهم در دیپلماسی دفاعی ایران است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش حوزه دفاعی و امنیتی خبرگزاری فارس، در مراسمی که با حضور تعدادی از مسئولین نیروی قدس و فرماندهی اطلاعات خارجی سپاه و مسئولین امور بین‌الملل وزارت دفاع برگزار شد، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  از فعالان عرصه مقاومت قدردانی کرد.

امیر حاتمی در این مراسم با بیان اینکه دیپلماسی مقاومت،  بخشی از عرصه مقاومت و جهادگری است گفت: فعالان این عرصه ثواب جهادگران واقعی را به لطف خداوند متعال خواهند داشت.

وزیر دفاع با قدردانی از همه فعالان عرصه مقاومت شامل جهاد گران عرصه نظامی و دیپلماسی مقاومت اظهار داشت: محور مقاومت، محور انسانیت، آزادگی، دیانت، شرافت و مظهر مبارزه با تمامی مظاهر شر از جمله کفر، استبداد، تروریسم، استکبار و زیاده خواهان است و امروز مبارزه در این سنگر ، مبارزه مقدس و جهاد در راه خداست .

وی افزود: امروز با لطف و عنایت خداوند، رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری و مجاهدت تمامی جهادگران این عرصه ، مقاومت به اوج افتخار رسیده و خاری در چشم دشمنان است و به همین دلیل نیز آنها این را بر نمی تابند و امروز دیپلماسی مقاومت یکی از محور های مهم و تاثیر گذار در دیپلماسی دفاعی جمهوری اسلامی ایران است. 

امیر سرتیپ حاتمی اظهار داشت: توطئه بسیار بزرگی علیه منطقه طراحی شده بود و مجریان این طرح را ، شرور ترین افراد انتخاب و در قالب گروه های تکفیری ـ تروریستی جمع کرده بودند و چنانچه مردان عرصه مقاومت نبودند ، علاوه بر اینکه جاه طلبی های رژیم صهیونیستی به پشتوانه حامیان مستکبر غربی ، به مناطقی بسیار فراتر از مرزهای کنونی این رژیم رسیده بود.

وی خاطرنشان ساخت: تروریستهای تحت حمایت آنها، نقشه شومی برای کل منطقه داشتند و امروز همه ملتهای منطقه مدیون رزمندگان محور مقاومت هستند که  نقش اصلی را در شکست دادن این گروهها ایفا کردند و من علاوه بر وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ایرانی از آنها قدردانی می کنم.

وی افزود : تحولات ماههای اخیر در بخش های مختلف این منطقه از جمله آنچه در صحنه مقاومت لبنان در مقابل رژیم صهیونیستی اتفاق افتاد، بار دیگر نشان داد استکبار و عوامل آنها زبانی به غیر از زور را درک نمی‌کنند.

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .