عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سپاه با تکیه بر اعتماد و حمایت مردمی، نه تنها در داخل کشور بلکه در جغرافیای مقاومت، قلب‌‎ها را تسخیر کرده است و همین امر سبب شده تا دشمنان علیه سپاه برانگیخته شوند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سیدقاسم جاسمی دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دیدار مجمع عالی فرماندهان سپاه با فرمانده کل قوا، اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تاسیس تاکنون به عنوان نهادی مردمی، وظیفه نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن را بر عهده دارد.

خدمات اجتماعی و نظامی سپاه در خاطر مردم مانده است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اوج بحران‌های پس از انقلاب تاسیس شد و همواه مسیر رشد و تعالی را طی کرده است، بیان کرد: طبیعتا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مانند هر نهاد انقلابی دیگری ریزش ها و رویش‌هایی داشته اما میزان رویش‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیار بیشتر بوده است.

وی با بیان اینکه خدمات اجتماعی و نظامی سپاه در سال‌های دفاع مقدس و پس از آن در خاطر مردم مانده است، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این سال‌ها همواره نیاز‌های مردم و کشور را درک کرده و در جهت تامین آن‌ها اقدامات موثری انجام داده است.

سپاه با خلاقیت و نوآوری از تنگناها عبور کرده است

جاسمی با اشاره به خدماتی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوادثی مانند سیل و زلزله انجام داده است، ادامه داد: با وجود همه محدودیت‌‎هایی که برای سپاه بوده، اما این نهاد مردمی و انقلابی با خلاقیت و نوآوری از تنگناها عبور کرده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری همواره بر استفاده از نیروی جوانی برای پیشبرد اهداف انقلاب تاکید داشته و سپاه پاسداران نیز در دوران فعالیت خود همواره از نیروی جوانی بهره برده است و از این پس نیز باید جوانگرایی را مدنظر قرار دهد تا سطح فعالیت‌های خود را ارتقا بخشد.

مردمی بودن مهمترین علت موفقیت سپاه

وی افزود: سپاه با تکیه بر اعتماد و حمایت مردمی، نه تنها در داخل کشور بلکه در جغرافیای مقاومت، قلب‌‎ها را تسخیر کرده است و همین امر سبب شده تا دشمنان علیه  سپاه برانگیخته شوند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردمی بودن یکی از مهمترین عوامل موفقیت سپاه در طول دوران فعالیت خود بوده است و برای تداوم موفقیت‌ها همین مسیر را ادامه دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .