ورزش > فوتبال ملی - هافبک دفاعی جدید تیم فوتبال ردینگ می‌گوید چالش جدیدی را همراه با سرعت و فشار بالای فوتبال انگلیس در ردینگ سپری می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  ایسنا، سعید عزت‌اللهی هافبک دفاعی تیم ملی که عملکرد خوبی را در این تیم داشته، برای نخستین بار با تلویزیون این باشگاه صحبت کرد که شرح مصاحبه هافبک جدید و ایرانی ردینگ را در پایین می‌خوانید:

* اوضاعت در این باشگاه چگونه است؟

از این که به این باشگاه پیوستم خوشحالم و این موضوع برایم جذاب است که قرار است چالش جدیدی را تجربه کنم. در این جا همه مانند دوست و آشنایان من هستن و احساس غربت نمی‌کنم. خوشحالم که پیراهن ردینگ را می‌پوشم و امیدوارم اوضاع درست پیش برود تا در انتهای فصل هوادارانمان شاد باشند.

* آیا در باشگاه جاافتاده‌ای؟

بله، کادرفنی مدیران و بازیکنان خیلی صمیمی با من رفتار کردند و خوش‌آمدگویی خوبی داشتند و همین موضوع باعث شاد شدن و روحیه گرفتن من در باشگاه جدیدم شد. همه به من خوش‌آمد گفتند که این نشان‌دهنده خانواده واقعی است. هم‌تیمی‌های من ارتباط خوبی را با من بر قرار کردند که این یک شروع خوب است و امیدوارم بهترین اتفاق برای باشگاه بیفتد.

* اکنون ردینگ به خاطر تو هواداران زیادی دارد. آیا پیام‌هایی در این موضوع نیز دریافت کرده‌ای؟

بله، در کشور من همه فوتبال را دوست دارند و زمانی که من به این باشگاه پیوستم، درباره وضعیت شرایط خودم و ردینگ مدام سوال می‌پرسند. آن‌ها واقعا فوتبال را دوست دارند و می‌دانم که مثل هواداران اینجا، نتایج باشگاه را دنبال خواهند کرد و سعی می‌کنند بازی‌های تیم را نیز تماشا کنند.

* نخستین تجربه‌ات را در پیراهن ردینگ مقابل ولورهمپتون انجام دادی. چه حسی داشتی؟

خیلی خوشحال بودم و این دیدار به عنوان بازی اول برایم جذاب بود. ما عملکرد خوبی داشتیم و این شروع خوبی برای من خواهد بود. امیدوارم اوضاع همین‌گونه برای من و باشگاه پیش برود تا ردینگ به جایگاه واقعی‌اش در انتهای فصل برسد.

* آیا تجربه متفاوتی را با توجه به سرعت و فشار فوتبال انگلیس نسبت به تیم‌های گذشته خودت سپری نمی‌کنی؟

بله سرعت و فشار زیادی روی بازیکنان است. در بازی اول تجربه زیادی کسب کردم که به نظرم این برای بازیکن جوانی چون من خوب است. من این چالش را دوست دارم و می‌خواهم به آن ادامه دهم و از بودن در این باشگاه خوشحالم.
43 43