سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس گفت: مارک ویلموتس مربی بسیار خوبی است که که در تیم ملی بلژیک تاثیر زیادی داشت و می تواند باعث تحول فوتبال ایران شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

«علی پروین» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: اگرچه پرسپولیس برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا شانسی ندارد و از این رقابت ها کنار رفته است اما باید در بازی با السد قطر با تمام قدرت به میدان برود.
وی افزود: پرسپولیس باید به بهترین شکل ممکن لیگ قهرمانان آسیا را به پایان رسانده و تلاش کند با پیروزی برابر حریف قطری خود ثابت کند شایسته رفتن به مرحله بعدی این رقابت ها بود و با بدشانسی از مهم ترین و معتبرترین تورنمت باشگاهی قاره کهن کنار رفت.
سرمربی اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر افتخاری دیگر بود که به کارنامه این تیم اضافه شد و بار دیگر به مدیران، مربیان، بازیکنان و هواداران پرسپولیس تبریک می گویم.
پروین تصریح کرد: برانکو برای پرسپولیس در نقش سرمربی زحمات زیادی کشید و همواره تدابیر فنی این مربی را تحسین کرده ام و امیدوارم بازهم جام های دیگری را برای این تیم به ارمغان آورد.
پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: به طور حتم با تقویت پرسپولیس در فصل آینده باز هم یکی از مدعیان لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود و می توانیم به افتخارات بزرگی در این رقابت ها برسیم.
وی در پایان درباره حضور مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: او مربی خوبی است که که در تیم ملی بلژیک تاثیر گذاری زیادی داشت. او می تواند به فوتبال ایران کمک کند و امیدوارم بتواند برای کشورم افتخارات زیادی را به دست آورد.
ورزشی**م.ت**9118**