کاپیتان دوم پرسپولیس مدعی است حواشی شکل گرفته علیه تیمش باعث شده تا بازیکنان با انگیزه بیشتری به دنبال دستیابی به نتیجه باشند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، حسن ماهینی، مدافع راست باتجربه پرسپولیس این روزها با پشت سر گذاشتن مصدومیت شدیدی که از دیدار مقابل استقلال به آن دچار شده بود، آماده بازگشت است و امیدوارست با تشخیص برانکو بتواند بازهم در تیم محبوبش به میدان برود. وی در آستانه دیدار حساس پرسپولیس مقابل سپاهان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت تیمش توضیح داده است.


با وجود تمام شایعات توانستیم به مقام قهرمانی برسیم


وی در ابتدا درباره این فصل اخیر لیگ برتر که با تمام حرف‌وحدیث‌هایش درنهایت با قهرمانی پرسپولیس به اتمام رسید گفت: خدا را شکر امسال توانستیم با تمام مشکلاتی که واقعاً عجیب ‌وغریب بود و با تمام حرف‌وحدیث‌هایی که راجع به ما ساختند و پشت سر ما حرف زدند بازهم این موفق به کسب عنوان مقام قهرمانی شویم و بتوانیم هت‌تریک قهرمانی را برای هوادارمان به ارمغان بیاوریم.


خستگی در مقطعی از فصل تیم را دچار افت نسبی کرد


او درباره خصوص این صحبت‌ها تا چه حدی می‌توانست روی تیم تأثیرگذار باشد گفت: ببینید باید اعتراف کنم که اوایل که این‌گونه صحبت‌ها آغازشده بود تا حدی روی تیم داشت اثر منفی خود را می‌گذاشت و اوایل تیم را تا حدی اذیت کرد ولی با صحبت‌هایی که بزرگ‌ترهای تیم با بچه‌ها کردند کم‌کم جوان‌ترها متوجه شدند که نباید ارزشی برای این‌گونه شایعات قائل شوند و رفته‌رفته روی غلتک افتادیم. ما توانستیم این حرف‌وحدیث‌ها را به انگیزه تبدیل کنیم و خدا رو شکر هم دیدید که خوب هم ادامه دادیم و تنها یک مقطعی از فصل این خستگی بود باعث به وجود آمدن نتایجی شد که شاید قابل‌قبول نبود که آن‌هم ناشی از بازی در تورنمنت‌های مختلف بود که تیم را اذیت کرد.

ماهینی: پرسپولیس حالا حالاها از قهرمانی سیر نمی‌شود


کاپیتان دوم پرسپولیس در ادامه گفت: این را هم فراموش نکنید تیم ما فصل گذشته تا فینال لیگ قهرمانان آسیا هم بالا آمد و همین موضوع هم مزید علت شد که بار خستگی اثرش را نسبت به بسیاری از تیم های دیگر بیشتر بر تیم بگذارد. ولی بازهم خدا رو شکر که توانستیم روند خوبمان را دوباره به دست بیاوریم و مجدداً برگردیم به همان موفقیت‌هایی که در طول دو فصل گذشته به دست آوردیم و با شایستگی موفق به فتح جام سوم بشویم.


حتی تساوی های پایان فصل هم به درد تیم خورد


مدافع راست بوشهری درباره اینکه تا حدی این قهرمانی را می‌توان به خوش‌شانسی ناشی از عدم نتیجه‌گیری تیم‌های رقیب‌شان درزمان افتی که گریبانگیر این تیم شد گفت: نمی‌شود صدر در صد این اتفاق را شانس بدانیم ولی ما انصافاً بازی‌های‌مان را مدیریت کردیم و اینکه ما در برابر تمام تیم‌های مدعی نتایج خوبی گرفتیم و فکر می‌کنم در بین این 5 تیم مدعی ما بیشترین امتیاز را گرفتیم. البته این را می‌پذیرم که درزمانی که ما 4،5 مساوی را گرفتیم رقبای‌مان استفاده لازم را نبردند، این در حالی است که ما تجربه سالهای گذشته را وارد تیم کردیم و همان‌طور که دیدید حتی این تساوی‌ها هم برای رسیدن به هدفمان ما را کمک کرد.


شایعات صرفا به خاطر لوث کردن قهرمانی ما به را افتاده است


ماهینی درباره اینکه پرسپولیس را متهم به تیم وزارت می‌کنند و قهرمانی پرسپولیس به حکومتی بودن و این‌جور حرف‌ها ربط می‌دهند گفت: این صحبت‌های است که حریفان ما انجام می‌دادند و حالا در این مقطع من صلاح نمی‌دانم که بخواهم این مسائل را باز کنم. اما بدانید که مردم خودشان همه‌چیز را می‌بینند. جالب‌تر آن است حتی رقبای ما که به این مسائل دامن می‌زدند در چند مورد خودشان بابت کمک‌های وزارت ورزش از آن‌ها تشکر کردند. مطمئن باشید این حرف‌ها جز اینکه بخواهد قهرمانی ما را لوث کند هیچ هدفی دیگری را دنبال نمی‌کند اما ما بدون هیچ کمکی و با شایستگی تمام قهرمان لیگ برتر شدیم.


آمادگی بازی را کاملا دارم اما نمی توانستیم ریسک کنیم


مدافع پرسپولیس درباره زمان بازگشتش به میادین گفت: خدا روشکر من شرایط خیلی خوبی دارم و با تیم هم تمریناتم را ادامه می‌دهم و حتی می‌توانستم بازی هم بکنم ولی آن‌قدر بازی‌های ما سنگین و پشت سر هم بود که بازی مردن من میسر نبود که ریسک کنیم. این را هم در نظر بگیرید که مصدومیت رباط مصدومیت خیلی بدی است ولی من در این مدت در کنار بچه‌ها بودم و بیشتر سعی می‌کردم با توجه به تجربیاتی که داشتم بچه‌ها را ازلحاظ روحی و روانی تقویت کنم. این فصل درحالی‌که برایم با مصدومیت آغاز شد اما در انتها با قهرمانی به‌خوبی به پایان رسید و از این بابت بسیار خوشحالم. خدا را شکر دیگر مصدومیتم تمام شد و مشکل خاصی ندارم. اما به‌هرحال نظر آقای برانکو است که اهمیت دارد که تشخیص بدهد که من در این بازی به زمین بروم یا خیر.

ماهینی: پرسپولیس حالا حالاها از قهرمانی سیر نمی‌شود


خیلی ازمواقع دلم از فشار خستگی بچه ها می سوخت


وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: من همیشه جزو بازیکنانی بودم که در طول فصل همه بازی‌ها را بازی می‌کردم و حداکثر یکی تا دو بازی را از دست می‌دادم ولی نمی‌دانم که این مصدومیت قسمت بود یا هر چیز دیگر واقعاً خودم هم نمی‌دانم. اما خیلی از مواقع پیش می‌آمد که می‌خواستم به تیم کمک کنم چون واقعاً می‌دیدم که بچه‌ها چقدر خسته‌اند و اذیت می‌شوند ولی متأسفانه همان‌طور که گفتم نمی‌شد، اما به‌هرحال بچه‌ها با همان غیرت و تعصبی که از آن‌ها سراغ داریم این اتفاق مهم را رقم زدند.


فینال و قهرمانی جام حذفی را می‌خواهیم


ماهینی در خصوص بازی حساس پرسپولیس مقابل سپاهان و اینکه آیا می‌توانند یک دبل را در تاریخ پرسپولیس رقم گفت: من یک‌بار در فینال این مسابقات حضور داشتم که در مقابل سپاهان در ضربات پنالتی بازی را واگذار کردیم و من هم خودم یکی از زننده‌های ضربه پنالتی بودم که آن را گل کردم. بازی ما در مقابل سپاهان همیشه بازی حساسی است و این فصل هم دیدید که این تیم به مقام دوم رسید و من فکر می‌کنم با توجه به بحث‌های زیادی که در این‌یک ماه اخیر به وجود آمده است حساسیت ای بازی دوچندان شده است. امیدوارم بازی بسیار خوبی را شاهد باشیم و ما بتوانیم در پایان این تورنمنت این جام را تصاحب بکنیم و انگیزه زیادی را هم برای به دست آوردن این عنوان داریم.

ماهینی: پرسپولیس حالا حالاها از قهرمانی سیر نمی‌شود


امیدوارم همه چیز در مستطیل سبز تعیین شود


او درباره اینکه تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در برخی از رسانه‌ها اعلام کردند که این جام را به ما نمی‌دهند گفت: ببیند یک سری از مسائل را نمی‌شود واقعاً بازگو کرد ولی من امیدوارم که همه‌چیز در داخل مستطیل سبز تعیین شود و فوتبال تعیین‌کننده برنده این بازی باشد. هر دو تیم جزو تیم های خوب لیگ به شمار می‌روند و این بازی بین دو تیم قهرمان و نایب‌قهرمان است که آرزو می‌کنم درنهایت حق به‌حق دار برسد.


هنوز دو سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم


او درباره قراردادش با پرسپولیس هم اینطور توضیح داد: هنوز دو سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و در مورد شایعاتی که به راه افتاده است یک سؤال دارم و آن‌هم چرا این‌گونه حرف‌ها تا حالا نبوده است. فکر می‌کنم این‌گونه حرف‌ها به دلیل این است که ما مقابل سپاهان یک بازی حساس را در پیش روداریم و حالا شروع کرده‌اند به دامن زدن این‌گونه دروغ‌هایی که به‌هیچ‌وجه حقیقت ندارد. در مورد رفتن بیرانوند، شجاع و حتی علی پور دروغی بیش نیست و ما خودمان که در باشگاه حضور داریم چنین چیزهایی را نمی‌شنویم و برای من جالب است که قبل بازی با سپاهان شدت این شایعات بیشتر از قبل شده است. معتقدم هدف‌شان از طرح این‌گونه شایعات بی‌اساس تنها زدن پرسپولیس و تخریب روحیه ماست. اما به ‌قول ‌معروف در این چندساله پوست‌مان کلفت شده است که هیچ تأثیری روی ما نخواهد گذاشت و این‌ حرف‌ها انگیزه بیشتری برای ماست تا آن را به موفقیت تبدیل می‌کنیم. این را هم بدانید که از به دست آوردن موفقیت به‌هیچ‌وجه سیر نمی‌شویم و در هر بازی برای موفقیت و پیروزی پا به زمین می‌گذاریم چرا که ما تشنه برد هستیم و قرار نیست به حالا حالاها سیر شویم.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .