سران رئال قصد دارند هرچه زودتر کار انتقال پل پوگبا را نهایی کنند و برای این موضوع نیز تاریخ خاصی را در نظر دارند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، در اینکه رئال مادرید خواهان جذب پل پوگبا بود، شکی وجود نداشت اما کمتر کسی تصور می کرد که خود بازیکن، علنا از تمایلش برای جدایی از منچستریونایتد صحبت کند. پس از اینکه هفته گذشته مارکا ادعا کرد که پوگبا در حال تحت فشار قرار دادن سران یونایتد برای جدایی است، او روز گذشته در توکیو رسما گفت که فکر می کند بهترین زمان برای جدایی اش از یونایتد رسیده و به چالشی جدید در تیم دیگر فکر می کند.

ضرب الاجل رئال برای نهایی کردن انتقال پوگبا

این همان اتفاقی بود که رئالی ها منتظرش بودند؛ اینکه پوگبا قدم اول را بردارد و حالا همه چیز به مذاکرات با یونایتد بستگی دارد. باشگاه انگلیسی در مذاکرات اولیه با رئال اعلام کرده بود که به رقمی کمتر از 168 میلیون یورو راضی نیست ولی رئالی ها روی 150 میلیون یورو اصرار دارند.

سران رئال قصد ندارند به مانند پروسه جذب داوید دخیا در سال 2015 که در نهایت منتفی شد، تمام فصل نقل و انتقالات را به بحث و چاته زنی با منچستری ها سپری کنند. آنها قصد دارند تا اول جولای یعنی 13 روز دیگر، کار انتقال پوگبا را نهایی کنند.

اول جولای، تاریخ شروع پیش فصل منچستریونایتد است و پوگبا نمی خواهد در اردوی پیش فصل این باشگاه شرکت کند. تمرینات پیش فصل رئال یک هفته دیرتر شروع خواهد شد و مسئولان این باشگاه، پوگبا را از روی اول پیش فصل در تمرینات می خواهند.

ضرب الاجل رئال برای نهایی کردن انتقال پوگبا

رئال که تاکنون 5 بازیکن جدید به خدمت گرفته، تمایل دارد تا پوگبا از 8 جولای زیر نظر زیدان تمرینات را شروع کند و در دو هفته پیش رو مذاکراتی فشرده با یونایتد برای نهایی کردن انتقال ستاره فرانسوی خواهد داشت و این در حالی است که باشگاه یوونتوس را تنها رقیب خود در راه جذب پوگبا می داند و قطعا باشگاه ایتالیایی کار برای رئال را ساده نخواهد کرد.

لازم به ذکر است که فصل نقل و انتقالات فوتبال انگلیس روز 8 ماه آگوست(17 مرداد) به اتمام خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .