یک پایگاه خبری در جمهوری چک انتشار خبرهایی مبنی بر احتمال استعفای سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال را به وجود برخی دلایل پشت پرده نسبت داده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، انتشار خبری در سایت جان لوکا دی‌مارتزیو، کارشناس ایتالیایی سایت اسکای اسپورت ایتالیا مبنی بر استعفای احتمالی آندره‌آ استراماچونی از مربیگری تیم فوتبال استقلال تهران، خیلی‌ها را غافلگیر کرده است. او استعفای علی خطیر مدیر ورزشی استقلال، کسی که با استراماچونی قرارداد بست و محقق نشدن وعده‌های باشگاه در مورد خرید بازیکنان مد نظر استراماچونی را دلیل ترغیب شدن این مرد ایتالیایی برای ترک آبی‌پوشان تهران دانسته است، سناریویی که شاید برای خیلی‌ها غیرمنتظره بود اما در جمهوری چک و به خصوص هواداران یکی از پرطرفدارترین تیم‌‌های آن یعنی اسپارتاپراگ چندان هم دور از ذهن نبوده است.

سایت خبری آی‌اسپورت جمهوری چک با اشاره به خبرهایی که امروز درباره جدایی احتمالی سرمربی سابق اسپارتاپراگ از استقلال منتشر شده است، از جمله خبری که در نشریه توتومرکاتو وب ایتالیا در مورد دلیل اصلی نارضایتی استراماچونی ذکر شده (استعفای خطیر) می‌‌نویسد: دوران مربیگری آندره‌آ استراماچونی در ایران شاید خیلی زودتر از آنچه تصور می‌شد، پایان یابد. سرمربی سابق اسپارتا پراگ از مدیران باشگاه استقلال 48 ساعت مهلت خواسته که درباره ماندن یا رفتن از این تیم تصمیم‌گیری کند. مشکل کسب نتایج بد نیست، چون با هدایت او استقلال در اردوی پیش فصل خود 6 برد کسب کرده است. مشکلات در پشت صحنه است. هنوز از یادها نرفته است که زمان مربیگری استراماچونی در اسپارتاپراگ موجی از بازیکنان جدید وارد تیم شدند (اما استراماچونی باز هم برکنار شد) پس تعجبی ندارد اگر همه چیز (در مورد اختلافات استراماچونی و استقلال) ورای موضوع نقل و انتقالات باشد.

سایت چکی: استعفای احتمالی استراماچونی عجیب نیست/ او در اسپارتاپراگ هم تجربه مشابهی داشت

ادعای سایت ایتالیایی: استراماچونی 48 ساعت زمان خواسته تا از استقلال استعفا کند

این سایت در ادامه می‌نویسد: استراماچونی روز 13 ژوئن با باشگاه ایرانی قراردادی 2 ساله بست و الان نزدیک به 2 ماه بعد از آن زمان، در حالی که هنوز فصل جدید لیگ ایران شروع نشده، دوباره برکنار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .