مربی پیشین استقلال گفت: مدیران باشگاه استقلال باید نارضایتی استراماچونی را ریشه یابی کرده و تا دیر نشده است به صورت مسالمت آمیز با او قطع همکاری کنند و یک سرمربی جدید بیاورند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سیامک رحیم پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در فوتبال مدرن اصلا متداول نیست که تیم ها در یک فصل دستخوش تغییرات اساسی شده و شاکله اصلی خود را از دست بدهند. قبل از شروع فصل هم هشدارهای لازم بابت این حجم گسترده از تغییرات توسط کارشناسان و پیشکسوتان داده شد اما این هشدارها را نادیده گرفتند. اگر می بینید امروز که دو هفته از آغاز لیگ گذشته استقلال امتیازات زیادی از دست داده، بخش عمده‌ای از آن به همین ناهماهنگی هایی باز می‌گردد که ناشی از تغییرات گسترده است.

وی با اشاره به فقدان یک لیدر تمام عیار در این تیم بیان داشت: در بین بازیکنان استقلال نفری که توان مدیریت کردن داخل زمین را داشته باشد دیده نمی‌شود و این هم یکی از نقاط ضعف این فصل است.

مربی پیشین استقلال تصریح کرد: از نظر من استراماچونی فاقد کارنامه و تجربه‌ای است که او را حائز شرایط نشستن روی نیمکت تیم بزرگی مثل استقلال نماید! حالا هم که رفتارهای او نشان می‌دهد حتی از نظر روحی هم شرایط مربیگری این تیم را ندارد.

ادعای مربی سابق استقلال/ بهترین زمان برای رفتن استراماچونی است!

رحیمی پور با تاکید بر مخرب بودن برخی از رفتارهای استراماچونی بیان داشت: ما نمی‌گوییم در فوتبال ایران و باشگاه استقلال هیچ مشکلی نیست و همه چیز گل و بلبل است، اما یک مربی باتجربه‌تر می‌توانست این مشکلات را مدیریت کند نه این که با رفتار خود بر آن دامن بزند.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: احساس من این است که رفتار استراماچونی نشان از نارضایتی او بابت حضور در ایران است و این رفتارها ناشی از همین موضوع است. مدیران استقلال هم باید این موضوع را ریشه یابی کرده و اگر چنین است تا دیر نشده به صورت مسالمت آمیز با او قطع همکاری کنند و یک سرمربی جدید بیاورند. در غیر اینصورت این موضوع تا پایان فصل مثل استخوان لای زخم باقی می‌ماند.

مربی پیشین آبی پوشان در ادامه بیان داشت: من مانده‌ام چرا رسانه‌ها و خبرنگاران ایتالیایی این چنین برای استقلال حاشیه سازی می‌کنند. در این شرایطی که تیم دارد، رسانه‌های ایتالیایی هم معضل جدیدی شده‌اند. بهتر است که مدیریت باشگاه تدبیری هم برای آنها در نظر بگیرد در غیر اینصورت شاید تا آخر فصل رسانه‌های ایتالیایی روزی یک شایعه و یک حاشیه جدید برای استقلال درست کنند.

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .