پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت نیاز به یک مهاجم خوب و قوی دارند تا در امر گلزنی موفق باشند و تیم‌های حریف جرات حمله کردن نداشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

علی موسوی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره داربی ۹۰ پایتخت و شکست آبی‌پوشان مقابل پرسپولیس در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر گفت:‌ دیروز تمام بازیکنان سنگ تمام گذاشتند و تلاش زیادی در این بازی کردند اما توان تیم ما در همین حد بود و استقلال نمی‌توانست در این بازی قاطعانه بازی کند و یک برد خوب به دست آورد. ما اگر جام قهرمانی می‌خواهیم، باید چند سال بازیکنانی که در اختیار داریم را کنار هم بگذاریم تا آن‌ها به هماهنگی کامل برسند. مشکل ما این است که بازیکنان هر فصل می‌روند و می‌آیند و این‌طور می‌شود که نمی‌توانیم بازی‌های خیلی خوبی از خودمان ارائه دهیم. استقلال در داربی با تمام جان و و دل بازی کرد اما برش لازم برای برد را نداشت.

او درباره کیفیت داربی گفت:‌ دو سرمربی با کلاس بالا در دو تیم استقلال و پرسپولیس وجود دارند اما دیروز فوتبال خیلی خوبی از دو تیم ندیدیم. هیچ‌کدام تاکتیک مشخصی در بازی نداشتند تا موقعیت خوبی روی دروازه‌ها ایجاد شود. در بازی فقط اشتباهات فردی بود که ایجاد موقعیت می‌کرد که استقلال از پنالتی که داشت استفاده نکرد اما پرسپولیس از آن اشتباهات بهره برد و به گل رسید.

موسوی درباره پنالتی که علی کریمی آن را به گل تبدیل نکرد و گلی که سید حسین حسینی از مهدی عبدی دریافت کرد خاطرنشان کرد:‌ پنالتی کاملا مساله‌ مشخصی است، یا به چپ می‌زنید یا وسط و یا راست. گل نشدن پنالتی جزوی از فوتبال است و اتفاقی است که افتاده. گل خوردن سید حسین حسینی هم یک اتفاق بود و توپ به تیر برخورد کرد و با برخورد به او وارد دروازه شد. ما در داربی‌ها به دنبال کری‌ خواندن و پیدا کردن مقصر هستیم و نباید به هر قیمتی که است یک نفر را له کنیم.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: ما احتیاج به بازیکنانی با کیفیت بالا داریم که بتوانیم عملکرد خوبی از خودمان ارائه دهیم. الان استراماچونی با این بازیکنانی که دارد فوتبال بدی ارائه نمی‌دهد اما در خط حمله آن کارایی لازم وجود ندارد و اگر گل نزنید، گل می‌خورید. مدیرعامل استقلال گفته که قرار است یک بازیکن دیگر به استقلال اضافه شود و به نظر من داشتن یک مهاجم خوب این اتفاق را رقم می‌زند که حریف نمی‌تواند جرات حمله کردن داشته باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟