سرمربی پرسپولیس که در جلسه با سرمربی تیم حاضر شده بود، از اعمال برخی تصمیمات علیه این باشگاه تعجب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 بعدازظهر امروز نشستی با حضور محمدحسن انصاری‌فرد، گابریل کالدرون و افشین پیروانی به منظور برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم در دفتر باشگاه برگزار شد.

طبق اعلام  حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، ‌ از جمله موضوعات مورد بحث زمان پرداختی جدید به اعضای تیم بود که مدیر عامل باشگاه به سرمربی گفت قبل از بازی بعدی تیم بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی پرداخت می‌شود. همچنین درباره کارهای اداری و اقامتی کالدرون در این جلسه بررسی‌های لازم انجام و برخی موارد پیگیری شد.

وی اضافه کرد:‌ سرمربی تیم فیلمی از اتفاقات مختلف رخ داده تا این مقطع از فصل را تهیه کرده بود و با استناد به آن درباره محرومیتی که از سوی کمیته انضباطی برای او اعمال شده تاکید کرد که هیچ اتهامی نزده و در مصاحبه‌ای که فایل ویدئویی آن نیز موجود است درباره یک آرزو برای آینده حرف زده و از کلمه امیدوارم استفاده کرده است. مدیرعامل باشگاه نیز به کالدرون گفت که باشگاه باز هم برای رفع محرومیت او تلاش خواهد کرد.

تخلفات رخ داده، رفتارها و اظهارنظرهای صورت گرفته تاکنون و تفاوت در نحوه برخورد و اعمال محرومیت  برای کالدرون و برخی نفرات تیم تعجب‌آور بود. کالدرون در فایلی که همراه داشت مواردی را نشان داد که هیچ تصمیمی برای متخلفان اتخاذ نشده اما در قبال پرسپولیسی‌ها محرومیت صادر شده است.

همچنین در بخش‌هایی از نشست ذی‌حساب، معاون ورزشی و اجرایی باشگاه و سرپرست امور بین الملل نیز حضور یافتند و درباره مسائل مختلف مورد بحث در جلسه توضیحاتی ارائه کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟