مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان از باشگاه طلب دارند و شرمنده آنها هستیم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 محمد حسن انصاریفرد در مراسم رونمایی از برنامه های اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: قبل از اینکه وارد بحث اصلی شویم باید بگویم این مراسم قرار بود در حضور پیشکسوتان و بازیکنان صورت بگیرد اما ترسیدیم کار به حاشیه برود و تصمیم گرفتیم به مسائل اقتصادی بپردازیم.

مدیر عامل پرسپولیس افزود: البته برنامه ای را برای یک ماه دیگر داریم تا در حضور بزرگانی نظیر علی پروین و حسین کلانی جشنی را برگزار کنیم.

وی در ادامه با آرزوی سلامتی برای قاسم عبدالصمدی مسئول تدارکات سرخ ها یادآور شد: همواره مشکلات مالی داشته و داریم. هر مدیری هم آمده این بار را به دوش کشیده است. بار سنگین مالی را به دوش می کشیم ولی همیشه خدا به ما لطف داشته است.

انصاریفرد تاکید کرد: از بازیکنان شرمنده ایم. آنها از باشگاه طلب دارند. درآمدهای پرسپولیس هزینه شده است و مشکل داریم. البته تاکنون ۳۵ درصد از قراردادهای بازیکنان را داده ایم. قرار است با پشتیبان مالی خودمان فعالیت پنج ساله داشته باشیم. می خواهیم همفکری کنیم تا به هدفمان برسیم.

انصاریفرد با بیان اینکه پرسپولیس در سال های اخیر به هفت جام رسیده است، اظهار کرد: باز هم می خواهیم به جام برسیم. این موضوع با حل مشکل مالی رخ نمی دهد. می خواهیم میراث خوبی از مدیریت خودم و هیات مدیره داشته باشم. جلسات زیادی با سازمان خصوصی سازی داشتیم تا به اینجا رسیدیم.

مدیرعامل سرخپوشان تاکید کرد: کارگزار آتیه داده پرداز لطف کرده که با ما همراهی می کند. می خواهیم به هوادار خدمات بدهیم و با اپلیکیشنی که داریم کارمان را پیش ببریم. درآمدزایی فعلی را به اسم باشگاه زدیم تا هرکس خواست از این طرح استفاده کند مجبور شود به ما کمک کند.

انصاریفرد افزود: با چندین حامی مالی کار می کنیم. اسپانسرهای خوبی داریم. از همین کارگزار رسمی نیز می توانیم با بانک های مختلف کار کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان صحبت هایش گفت: امروز اصلا نمی خواهم سئوال های ورزشی پاسخ بدهم و درباره تیم بیش از این صحبت کنم. قطعا به موقع درباره آن حرف می زنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .