فارس/ بامداد امروز، صهیونیست‌ها دو اسیر فلسطینی باقی‌مانده از شش اسیر فرار کرده از زندان جلبوع را بازداشت کردند.

حجم ویدیو: 1.35M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

رسانه‌های رژیم صهیونیستی، بامداد امروز (یکشنبه، ۱۹ سپتامبر) از دستگیری دو اسیر فلسطینی باقی‌مانده از جمع شش اسیر آزاده از زندان جلبوع، در اردوگاه «جنین» خبر دادند.

بامداد امروز،  شمار زیادی از نظامیان اشغالگر به اردوگاه جنین حمله کردند و با فلسطینی‌های ساکن این اردوگاه درگیر شدند و در نهایت «ایهم کممجی» و «مناضل انفیعات» را که سیزده روز قبل به همراه چهار اسیر فلسطینی دیگر، از زندان فوق امنیتی جلبوع فرار کرده بودند، دستگیر کردند.

کاربران شبکه‌های اجتماعی در حال باز نشر فیلمی هستند که لحظه بازداشت مجدد این دو اسیر فلسطینی از سوی نیروهای ارتش و نیروهای سازمان اطلاعات و امنیت داخلی (شاباک) و در میان تدابیر شدید امنیتی و انتقال آن‌ها به خودروی نظامی را  نشان می‌دهد.

خبرنگار شبکه «الجزیره» درباره عملیات صهیونیست‌ها در جنین خبر داد: «نیروهای اشغالگر اسرائیل چند خانه را در محله شرقی جنین محاصره کرده بودند و از افراد داخل آنها خواستند خود را تسلیم کنند».

پیش از این، یک وب‌سایت صهیونیستی اعلام کرد، بسیج هزاران نیرو برای یافتن اسرای فراری از زندان جلبوع، حداقل ۳۱ میلیون دلار برای این رژیم خرج برداشته است.