سرهنگ صابر عباس زاده گفت: با افزایش وقوع سرقت خودرو پراید در سطح تبریز دستگیر سارق یا سارقان احتمالی به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

رییس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از دستگیری اعضای باند سارقان حرفه ای خودرو در 24 ساعت گذشته در تبریز خبر داد.

سرهنگ صابر عباس زاده گفت: با افزایش وقوع سرقت خودرو پراید در سطح تبریز دستگیر سارق یا سارقان احتمالی به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با دستگیری سارق به هویت 'م- ز' توسط ماموران گشت کلانتری حین سرقت خودرو پراید و ارجاع پرونده به اداره مبارزه با سرقت مشخص شد سارق حرفه ای بوده و بصورت باندی اقدام به سرقت می کردند.

دستگیری سارق حرفه ای خودرو در مترو تبریز

سرهنگ عباس زاده افزود: در بازجویی فنی و علمی پلیس محرز شد نامبرده با همدستی 'س- خ' و خانمی به هویت 'آ- ب' با استفاده از شاه کلید 15 دستگاه خودرو پراید را سرقت کرده اند.

وی اظهارکرد: اعضای باند دستگیر شده اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی داشته و پایین بودن سیستم امنیتی خودرو توسط کارخانه های سازنده و عدم نصب دزدگیر و قفل فرمان توسط دارنندگان خودرو از عوامل اصلی سرقت های اخیر بوده است.

فرمانده انتظامی شبستر گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در بخش صوفیان این شهرستان در 24 ساعته گذشته اجرا شد.

سرهنگ علی صفایی افزود: با شناسایی مناطق آلوده این بخش در یک عملیات منسجم پلیسی پنج نفر توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از آنان مقادیری تریاک و آلات استعمال کشف و ضبط شد.