تم های تولد برای هر رنج سنی و جنسیتی دارای طرح های مختلف می باشد. امروزه استفاده از تم های تولد در برگزاری مراسم جشن تولد رواج پیدا کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

امروزه شاهده برگزاری بسیاری از جشن های مختلف با انواع تم های تولد هستیم که از تم تولد برای افزایش زیبایی و جذابیت اتاق تولد استفاده می شود. تم های تولد برای هر رده سنی و جنسیتی دارای انواع طرح های متنوع و جذاب می باشد که تم تولد پسرانه با تم تولد دخترانه و تم تولد مردانه با تم تولد زنانه دارای تفاوت های بسیاری می باشند. اگر قصد استفاده از تم تولد دخترانه را دارید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

آشنایی با تزیین تولد پسر و انواع تم تولد پسر

تم جشن تولد پسرانه یکی از لوازم مهم جهت برگزاری جشن تولد پسرها محسوب می شود. تم های جشن تولد پسر در رده های مختلف نظیر تم تولد پسر بچه، تم تولد کودک پسر، تم تولد پسر نوجوان و تم تولد مردونه در بازار عرضه شده اند که برای هر رنج سنی از طرح های متناسب استفاده شده است. استفاده از تزییناتی برای طراحی دیوار و میز تولد از راهکارهای مناسب جهت ایجاد فضای هیجان انگیز و رویایی برای مراسم جشن تولد پسرها محسوب می شود. برخی از انواع تم تولد پسرونه محبوب را می توان تم تولد بتمن، تم تولد فوتبالی، تم های تولد مرد عنکبوتی، تم تولد شاهزاده، تم های تولد شازده کوچولو و ... نام برد. اگر در تهران زندگی می کنید و به دنبال خرید تم تولد پسرانه هستید، می توانید به مرکز خرید تم تولد در تهران مراجعه کنید و از قیمت تم تولد پسرانه در طرح های مختلف آگاهی پیدا کنید.

 01

آشنایی با تم تولد دخترانه در سرزمین تولد

یکی از شخصیت های کارتونی مورد علاقه بسیاری از دختربچه ها، دخترانه یا دختر گیسو کمند می باشد که به دلیل موهای بلند، در میان دختران از جایگاه ویژه ای برخوردار است. تم تولد دخترانه دخترانه یکی از پرطرفدارترین تم تولد دخترانه نوجوان موجود در بازار می باشد و علاقه دختران به شاهزادگان دیزنی را نشان می دهد. تم جشن تولد دخترانه دخترانه به منظور تزیین تولد دخترانه مورد استفاده قرار می گیرد. این تم جذاب و زیبا، فضای دلنشین و شیک را برای مراسم جشن تولد دختر بچه ها ایجاد می کند. انواع تم تولد دخترانه را می توانید از فروشگاه لوازم جشن تولد تهیه کنید.  

 

ایده های جذاب برای جشن تولد با تم تولد دخترانه

 

تم تولد دخترانه از یک شخصیت کارتونی با موهای بلند الگو گرفته است و به عنوان یکی از محبوب ترین تم های تولد دخترانه به شمار می رود. اگر قصد خرید تم تولد دخترانه را دارید، حتما از ایده های جذاب متناسب با این تم تولد نیز استفاده کنید تا مراسمی رویایی و خاطره انگیز را برای فرزند دختر خود و مدعوین تولد فراهم کرده باشید. برخی از ایده هایی که برای اجرای تم تولد گیسو کمند یا دخترانه می توانید استفاده کنید را در ادامه معرفی خواهیم کرد:

 • اولین قدم در برگزاری مراسم جشن تولد، تهیه کارت دعوت مناسب می باشد. بنابراین تهیه کارت دعوت با طرح دخترانه، دیگران را مجاب به شرکت در جشن شما خواهد کرد.
 • بادکنک آرایی با استفاده از بادکنک های ساده و هلیومی طرح دخترانه، باعث ایجاد فضای هیجان انگیز در مراسم شما خواهد شد.
 • سعی کنید لباس تولد دخترانه را متناسب با رنگ و طرح تم دخترانه انتخاب کنید تا هارمونی لازم را در اتاق تولد ایجاد کرده باشید و فرزند دختر شما نیز از آن لذت ببرد.
 • استفاده از تزئینات متناسب با تم دخترانه مانند پوستر، کاغذ دیواری و ریسه، به زیبایی هر چه بیشتر مراسم جشن تولد شما کمک خواهد کرد.
 • برای هیجان بیشتر در جشن تولد می‌توانید از بازی های مرتبط با این تم استفاده کنید و باعث خوشحالی بچه های شرکت کننده در جشن شوید.
 • استفاده از بنر با چاپ عکس فرزند دخترتان در کنار دختر گیسو کمند، ایده جذابی می باشد که فرزند شما و شرکت کنندگان در جشن از دیدن آن حیرت زده خواهند شد.
 • و...

وسایل و لوازم برای ایجاد تم های تولد دخترانه در فروشگاه سرزمین تولد

به منظور برگزاری جشن تولد با تم تولد دخترانه، شما باید وسایل و لوازم مورد نیاز جشن را تهیه کنید. اگر ساکن تهران هستید و قصد خرید لوازم تولد در تهران را دارید، می توانید به مرکز فروش وسایل تم تولد مراجعه نمایید و کلیه تزئینات و لوازم مورد نیاز خود را خریداری کنید. برای ایجاد فضای تم تولد دخترانه، باید از لوازم جشن تولد هماهنگ با این تم استفاده کنید که در ادامه برخی از آنها را نام خواهیم برد:

 • استفاده از ست های پذیرایی طرح دخترانه
 • انواع گل های کاغذی با طرح دخترانه
 • ریسه تولد مبارک با نام کودک و طرح دخترانه
 • ساخت گیفت های تولد با طرح و رنگ دخترانه
 • استفاده از استند های اسم کودک
 • تهیه پاپ کیک، کاپ کیک و کیک با طرح و رنگ دخترانه
 • بهره گیری از تی بگ هایی با طرح و نقش دخترانه
 • استفاده از تاپرهای پرچم با طرح و رنگ دخترانه
 • تهیه دستمال کاغذی با طرح جذاب دخترانه
 • و...

استفاده از ست کامل لوازم جشن تولد و تم های تولد متناسب با رنگ و طرح دخترانه، باعث ایجاد فضای زیبا و به یاد ماندنی برای فرزندتان خواهد شد.

 

خرید انواع تم های تولد در تهران

اگر در تهران زندگی می کنید و قصد خرید وسایل تولد در تهران را برای برگزاری مراسم جشن تولد عزیزانتان را دارید، می توانید به مرکز خرید تم تولد در تهران مراجعه نمایید و انواع تم های تولد و وسایل تولد را مشاهده کنید. آدرس فروش تم تولد در تهران را از سایت های فروش لوازم جشن تولد می توانید، پیدا کنید. همچنین در بسیاری از شهر های کشور از جمله کرج، فروشگاه تم و لوازم جشن تولد مشغول به فعالیت می باشند که می توانید تم تولد کرج را از این فروشگاه ها تهیه کنید.