یک چهره نزدیک به لاریجانی عنوان کرد: آقای لاریجانی درخواست دارد از نهادهای اطلاعاتی که هر چه سریعتر به این موضوع ورود کنند تا نام شخصی که نامه را منتشر کرده مشخص شود. در پی آن قطعا آقای لاریجانی اقدامی قانونی خواهد داشت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

"عزت الله یوسفیان مولا" نماینده سابق مجلس در مورد حواشی اخیری که پس از انتشار نامه محرمانه شورای نگهبان به علی لاریجانی در پی رد صلاحیت او در انتخابات ۱۴۰۰ منتشر شد اظهار کرد: آقای لاریجانی عملا نمی تواند اقدامی قانونی در راستای شکایت از فردی که این نامه را منتشر کرده داشته باشد زیرا که هویت این فرد مشخص نیست.

وی افزود: اگر هویت این فرد مشخص شود قطعا لاریجانی از او شکایت می کند ولی به این علت که نامه از سوی شورای نگهبان صادر شده آقای لاریجانی مرجع یا شخصی را ندارد که از او شکایت کند.

یوسفیان مولا خاطر نشان کرد: آقای لاریجانی درخواست دارد از نهاد های اطلاعاتی که هر چه سریعتر به این موضوع ورود کنند تا نام شخصی که نامه را منتشر کرده مشخص شود. در پی آن قطعا آقای لاریجانی اقدامی قانونی خواهد داشت.

او در پایان گفت: نامه رد صلاحیت و علت آن از سوی شورای نگهبان ماه ها در دفتر آقای لاریجانی خاک می خورد ولی هیچ کس حتی دفتر دار او و اعضای دفتر و کسانی که با او کار می کردند و در دفتر حضور داشتند مهر و تمبر نامه را نیز ندیده بودند زیرا حتی نمی توان درصدی گمان برد که این نامه از سوی علی لاریجانی منتشر شده باشد.