پژمان جمشیدی گفت: همواره در قبول نقشها چه در سینما، چه در تئاتر یا تلویزیون سعی می‌کنم طبقه اجتماعی، روحیات و رفتار نقش را بشناسم

پژمان جمشیدی موشکافانه نقش انتخاب می‌کند| سخت گیری پژمان جمشیدی در ایفای نقش
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

پژمان جمشیدی بازیکن اسبق و بازیگر کنونی کشورمان است. پژمان جمشیدی بعد از فوتبال، در چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی ایفای نقش کرده است. هنر پژمان جمشیدی در بازیگری، کیفیت بالایی دارد و همین عامل موجب محبوبیت وی شده است. پژمان جمشیدی کارنامه هنری درخشانی دارد. پژمان جمشیدی اخیرا در یک مصاحبه راجع به انتخاب نقش هایش می‌گوید.

پژمان جمشیدی در گفت و گویی در مورد انتخاب نقش هایش برای بازی و ملاک و معیارهای خاصی که برای خود در نظر می‌گیرد؛ سخن گفت. پژمان جمشیدی، بازیگر فیلم سینمایی " بی مادر" گفت: هر فیلم معیار و ملاک خاص خود برای سنجش را دارد، ممکن است در یک فیلم نقش اصلی و پررنگی داشته باشم و یا در فیلمی دیگر نقش مکمل و کمرنگ تری ایفا کنم اما در هر صورت سعی می‌کنم هر نقشی را که قبول می‌کنم در موردش فکر کنم و به خوبی آن را بشناسم.

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی در همین راستا ادامه داد: همواره در قبول نقشها چه در سینما، چه در تئاتر یا تلویزیون سعی می‌کنم طبقه اجتماعی، روحیات و رفتار نقش را بشناسم، در برخورد با یک کاراکتر به این فکر می‌کنم که وی چطور حرف می زند، چطور راه می رود، چطور نگاه می‌کند و در کل همه کاراکترهایی که قبول کرده ام را دوست دارم و به آنها عشق می ورزم. 

بازیگر فیلم سینمایی «بی مادر» درباره همکاری سید مرتضی فاطمی کارگردان این فیلم تاکید کرد: من از همان جلسه اولی که با وی داشتم متوجه شدم که کاملا به فیلمنامه و داستانی که قرار است گفته شود اعتقاد کامل دارد. این فیلم دغدغه فاطمی بود و این اتفاق برای من از هر چیزی مهمتر بود.

وی در همین رابطه ادامه داد: سید مرتضی فاطمی آدمی بود که در همان جلسه اول گفتگو و نگاه اول فهمیدم که به عنوان یک بازیگر کاملا می توانم خودم را به دست وی بسپارم زیرا می‌داند چه چیزی را می خواهد بسازد و در حداقل ترین اتفاق بر متن فیلمنامه تسلط کامل دارد.

جمشیدی با اعلام رضایت خود از حضور در فیلم سینمایی «بی مادر» خاطرنشان کرد: در طول همکاری و تولید هم این حساسیت به متن و فیلمنامه در وی دیده میشد و در پایان خروجی فیلم «بی مادر» که در جشنواره فیلم فجر رونمایی شد را من دوست داشتم.

 

بیوگرافی پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی متولد 21 شهریور 1356 بازیکن اسبق تیم های فوتبال سایپا، پاس و پرسپولیس است. جمشیدی فوتبال خود را از باشگاه کشاورز تهران آغاز کرد و در تیم های سایپا ، پرسپولیس ، پاس تهران ، استیل آذین ، فولاد و ابومسلم نیز بازی کرد.  وی سال 2111 زمان مربیگری میروسلاو بلاژویچ(ملقب به چیرو) در تیم ملی کشورمان برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی 2112 کره و ژاپن به این تیم دعوت و جایگزین فرهاد مجیدی شد . آخرین بازیکنی که پرسپولیس را در اصفهان مقابل سپاهان برنده از زمین بیرون آورده ( سال 82 ) کسی نیست جز پژمان جمشیدی، بال راست آن روزهای پرسپولیس که بازی های جالبی از او می دیدیم.

این روزها هنرنمایی جمشیدی را به جای مستطیل سبز در قاب تلویزیون و این بار در نقش اول یک سریال تلویزیونی به نام پژمان میبینیم. موضوع سریال پژمان درباره زندگی فوتبالیست ها می باشد جمشیدی درباره سریال پژمان می گوید:من چهار ماه تمام زندگی ام را روی این کار معطوف کردم و امیدوارم کار خوبی شده باشد.

پژمان قصه فوتبالیستی است که برای چهارمین فصل متوالی با وجود تلاش فراوان، موفق نشده تیمی را برای خود دست و پا کند. پژمان به تدریج وارد دورانی می شود که کمتر کسی او را در کوچه و خیابان می شناسد و دیگر نمی تواند از امتیازات شهرت رو به زوالش استفاده کند، اما او هنوز در حال و هوای دوران ستارگی اش است و نمی خواهد بپذیرد که عمر دوران فوتبالش به سرآمده است.

پژمان جمشیدی در این سریال در کنار سام درخشانی که نقش مدیر برنامه های پژمان را دارد وبهاره رهنما و شقایق دهقان، هوشنگ حریرچیان، بیژن بنفشه خواه و ویدا جوان و غلامحسین لطفی بازی کرده است.

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی درباره ازدواج ش می‌گوید

خواهر و برادرم ازدواج کردند ولی من من هنوز ازدواج نکردم و شرایط زندگیم این گونه پیش رفته. ازدواج اتفاقیه که هنوز برای من رخ نداده به نظر من ملاک و معیار برای ازدواج تعیین کردن اشتباهه مهم اینه که یه نفر به دلت بشینه و دوسش داشته باشی. طبیعتاً آدم هایی که با آن ها اشنا می شویم و باهاشون رفت و آمد میکنیم از نظر شخصیتی و رفتار مورد قبول مون هستند اینکه قلاب دلمون کجا گیر کنه معلوم نیست.