سرمربی ملوان می‌گوید که هنوز چیزی برای او و شاگردانش به پایان نرسیده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، مازیار زارع سرمربی تیم ملوان بندرانزلی پس از تساوی تیمش مقابل مس درباره این دیدار گفت: فکر می‌کنم بازی حواشی خاصی نداشت. یک لیزر در چشم دروازه‌بان ما انداختند و به داور گفتم و تذکر داد. هواداران آمدند و لذت بردند و هیچ مشکلی هم فکر کنم وجود نداشت. به جز هشت دقیقه آخر بازی که تمرکز نداشتیم؛ در طول بازی فکر کنم با تمرکز بازی کردیم و موقعیتی به تیم مس ندادیم. دو موقعیت از روی شوت از راه دور داشتیم. در هشت دقیقه آخر باتوجه به اینکه میزبان بودند و طبیعی بود فشار بیاورند، ارسال کردند اما موقعیت خاصی ندادیم.

او درباره آرزوی دیرینه مردم انزلی برای صعود ملوان توضیح داد: ما هرجای ایران که می‌رویم، برایمان آرزوی موفقیت و صعود به لیگ برتر می‌کنند؛ همین‌طور مردم شهر و استان ما. هشت فینال داریم و به هیچ‌وجه پا پس نمی‌کشیم و همچنان ادامه دارد و چیزی تمام نشده. هفته بعد یک بازی حساس و مهم داریم و بعد هم می‌رویم برای بازی‌های بعدی تا جشن قهرمانی.

مازیار زارع در خصوص حمایت‌ها از ملوان گفت: مجموعه عوامل باشگاه کاملا به‌صورت حرفه‌ای از ابتدای فصل جلو رفتیم و امیدوارم مزد زحمات را با صعود به لیگ برتر بگیریم. من مطمئنم اگر هرچیزی به‌صورت فوتبالی جای خودش باشد، موفقیت هم خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت مدیریتی ملوان برای فصل آینده به چه شکلی خواهد بود، عنوان کرد: الان چیزی اتفاق نیفتاده و من دوست ندارم در مورد چیزی که اتفاق نیفتاده صحبت کنم. هشت فینال پیش رو داریم و اگر الان بخواهیم در مورد چیزی که اتفاق نیفتاده صحبت کنیم، ‌درست نیست. انشالله به وقتش که قهرمان شدیم، در مورد حمایت‌ها صحبت می‌کنیم.

سرمربی ملوان در مورد گروه تیم ملی در جام جهانی اظهار داشت: من فکر می‌کنم تیم دست و پا بسته نخواهیم بود و کاملا با هدف جلو خواهیم رفت. به هیچ‌وجه صعود دور از دسترس نیست. با شناختی که از دراگان و بچه‌های تیم ملی دارم، صعود به هیچ‌وجه دور از دسترس نیست.

زارع در پایان راجع به انتقادات از اسکوچیچ گفت: تیمی که موفق است، تحت فشار قرار می‌گیرد و این کاملا طبیعی است. خود ما در لیگ برتر و لیگ یک حس کردیم و هر تیمی که خوب کار کرده، تحت فشار است و این در فوتبال ایران نرمال است. فکر نکنم خیلی اثرگذار باشد و مطمئن باشید اگر تمرکز داشته باشیم صعود خواهیم کرد.