همسر لئوناردو بونوچی، مدافع تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس از علاقه این بازیکن برای مربیگری سخن گفت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"،  لئوناردو بونوچی 34 ساله که قرارداد فعلی‌اش با یوونتوس در پایان ماه ژوئن 2024 منقضی می‌شود، قصد دارد پس از آویختن کفش‌هایش وارد عرصه مربیگری شود. این مدافع ایتالیایی که دوران حرفه‌ای‌اش را در سال 2005 با تیم ویتربسه آغاز کرد و در این سال‌ها سابقه بازی برای تیم‌های اینتر، جنوا و میلان را هم داشته، بیشتر دوران حرفه‌ای خود را در یوونتوس سپری کرده است. او در دو مقطع بین سال‌های 2010 تا 2017 و 2018 تا کنون در عضویت یووه بوده است و تاکنون در 417 بازی برای این تیم به میدان رفته و 62 گل هم به ثمر رسانده است.

مارتینا ماکاری همسر مدافع راه‌راه پوشان تورین در گفت‌وگو با روزنامه «توتو اسپورت» ایتالیا گفت:« هیچ شکی ندارم که لئوناردو در دنیای فوتبال خواهد ماند. فوتبال زندگی اوست، بونوچی عاشق زمین است و می‌خواهد مربی شود. تورینو خانه ما است چون ما در اینجا به یک خانواده تبدیل شدیم. اگر لازم باشد، جای دیگر با لئو خواهم رفت، اما خانه ما اینجاست.»

او همچنین در خصوص جورجو کیه‌لینی که در پایان فصل ممکن است یووه را به مقصد MLS آمریکا ترک کند، گفت:« ما رابطه خیلی نزدیکی با کیه‌لینی و خانواده‌اش داریم و بچه‌های ما با هم بزرگ شده‌اند.»

ماکاری در ادامه درباره فصلی که بونوچی برای میلان بازی کرد، گفت:« لئو بابت بازی در میلان پشیمانی ندارد، اما با امضای قرارداد با یوونتوس دوباره به خانه بازگشت. من همیشه پشت او بوده‌ام.»