مارکو وراتی، ستاره ایتالیایی پاری سن ژرمن اعتراف کرد حذف مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان دشوار بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش "ورزش سه"، شب های دراماتیک رئال مادرید در این فصل لیگ قهرمانان با برتری تاریخی در برنابئو مقابل پاری سن ژرمن آغاز شد. علیرغم برتری در بازی رفت و پیش افتادن در خانه رئال مادرید، کریم بنزما در مدت کوتاهی سه بار دروازه پاری سن ژرمن را باز و کار این تیم را تمام کرد. حالا مارکو وراتی بابت قهرمانی در لیگ فرانسه ابراز خوشحالی کرده و البته حذف از لیگ قهرمانان را دشوار توصیف کرد.

مارکو وراتی گفت: "ما در دیدار مقابل رئال مادرید مبارزه کرده و 150 دقیقه خیلی خوب بازی کردیم. با تمام توان در زمین حاضر شدیم، اما آنها قوی تر عمل کردند و حالا کمی حسرت می خوریم. ما امسال شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم. ما به ندرت در کنار هم تمرین کردیم و من تصور می کنم که شش ماه اول بدون حتی انجام سه جلسه تمرینی با حضور همه بازیکنان گذشت. در مقطع بازی برابر رئال مادرید خودمان را نشان دادیم و مقابل این تیم خوب بازی کردیم. اما در نهایت فکر می کنم شکست در این مسابقه ما را نیز مثل هواداران کُشت. 

البته در پایان ما قهرمان لیگ فرانسه شدیم و من از این بابت خوشحالم، زیرا هیچ وقت رسیدن به این هدف آسان نبوده است. ما در لیگ قهرمانان اروپا رویایی در سر داشته و می خواستیم تا مراحل پایانی پیش برویم. ممکن است جزئیات کوچکی در مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی وجود داشته باشد و شما می توانید پس از انجام دو بازی خوب به فینال برسید، اما رئال مادرید ضربه مهلکی به ما زد."