نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از هشت دهه است که صهیونیست ها برای بقای موجودیت جعلی شان آدم می کشند، این جنایت ها جنبش فلسطینیان را تبدیل به جنبشی بین المللی کرده است. به گزارش ایسنا، احمد نادری نماینده مردم تهران در مطلبی در صفحه شخصی توئیتر خود با اشاره به شهادت خبرنگار شبکه خبری الجزیره نوشت: «بیش از هشت دهه است که صهیونیست ها برای بقای موجودیت جعلی شان آدم می کشند. این جنایت ها باعث بازتولید حافظه فرهنگی مردم فلسطین و مسلمانان و کل مردمان عالم شده است و جنبش فلسطینیان را تبدیل به جنبشی بین المللی کرده است. قدس آزاد خواهد شد. این وعده حاج قاسم است.» سحرگاه چهارشنبه (21 اردیبهشت ماه) منابع خبری گزارش دادند که خبرنگار شبکه قطری الجزیره "شیرین ابوعاقله" در اردوگاه جنین، مورد هدف گلوله‌های مستقیم نیروهای رژیم صهیونیستی قرار گرفته و به شهادت رسیده است. شایان ذکر است که شیرین ابوعاقله از اولین نسل از خبرنگاران میدانی شبکه الجزیره است که در سال ۱۹۷۱ در قدس اشغالی به دنیا آمد و دارای مدرک لیسانس روزنامه نگاری و رسانه از دانشگاه یرموک اردن است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از هشت دهه است که صهیونیست ها برای بقای موجودیت جعلی شان آدم می کشند، این جنایت ها جنبش فلسطینیان را تبدیل به جنبشی بین المللی کرده است.

احمد نادری نماینده مردم تهران در مطلبی در صفحه شخصی توئیتر خود با اشاره به شهادت خبرنگار شبکه خبری الجزیره نوشت: «بیش از هشت دهه است که صهیونیست ها برای بقای موجودیت جعلی شان آدم می کشند. این جنایت ها باعث بازتولید حافظه فرهنگی مردم فلسطین و مسلمانان و کل مردمان عالم شده است و جنبش فلسطینیان را تبدیل به جنبشی بین المللی کرده است.

قدس آزاد خواهد شد. این وعده حاج قاسم است.»

سحرگاه چهارشنبه (21 اردیبهشت ماه) منابع خبری گزارش دادند که خبرنگار شبکه قطری الجزیره "شیرین ابوعاقله" در اردوگاه جنین، مورد هدف گلوله‌های مستقیم نیروهای رژیم صهیونیستی قرار گرفته و به شهادت رسیده است.

شایان ذکر است که شیرین ابوعاقله از اولین نسل از خبرنگاران میدانی شبکه الجزیره است که در سال ۱۹۷۱ در قدس اشغالی  به دنیا آمد و دارای مدرک لیسانس روزنامه نگاری و رسانه از دانشگاه یرموک اردن است.

منبع: ایسنا